JAK OCHRONIĆ PARKIET NA HALI SPORTOWEJ – WYKŁADZINA PVC

2022-05-09

Hale sportowe i sale gimnastyczne to duże przestrzenie, które mogą być wykorzystywane nie tylko do treningu czy rozgrywania zawodów. Bardzo często wykorzystuje się je do zastosowań pozasportowych. Niezbędna jest wówczas ochrona podłogi przed uszkodzeniami mechanicznymi i zanieczyszczeniami. Sprawdź, w jaki sposób wykorzystać wykładzinę PVC do zabezpieczenia parkietu sportowego.

PRZECHOWYWANIE SPRZĘTU SPORTOWEGO – ZAPOMNIJ O PROBLEMACH

2022-05-09

Profesjonalny sprzęt sportowy często jest dość kosztowny. Warto więc się postarać, aby posłużył jak najdłużej. Wpływa na to prawidłowa eksploatacja, ale nie tylko. Bardzo ważne jest również to, w jaki sposób i gdzie przechowujesz sprzęt, gdy nie jest używany. Sprawdź, jak poradzić sobie z tym problemem!

SIATKÓWKA NA ŚNIEGU (SNOW VOLLEYBALL) – JAK TO MOŻLIWE? JAKIEGO SPRZĘTU POTRZEBUJESZ?

2022-03-28

Siatkówka kojarzy się przede wszystkim z grą na hali, choć wielu miłośników ma również plażowa odmiana tej gry. To jednak nie wszystkie jej wcielenia! Ostatnio coraz popularniejsza staje się bowiem siatkówka na śniegu, czyli snow volleyball lub snowvolley. Na czym polega ten sport i jakiego sprzętu wymaga? Sprawdź!

JEDNA ŁAWECZKA GIMNASTYCZNA – WIELE ZASTOSOWAŃ

2022-03-28

Ławki to podstawowe wyposażenie każdej sali gimnastycznej. Niezbędne między innymi podczas gier zespołowych dla rezerwowych zawodników mają znacznie więcej zastosowań, niż mogłoby się wydawać. Sprawdź, jak wykorzystuje się ławeczki gimnastyczne i dlaczego są potrzebne w każdym obiekcie sportowym.

ZADBAJ O SWÓJ KRĘGOSŁUP – DRABINKA DO ĆWICZEŃ JAKO WIELOFUNKCYJNY SPRZĘT SPORTOWY

2022-03-02

Drabinka gimnastyczna to zdecydowanie niedoceniany sprzęt sportowy. Nawet profesjonaliści zapytani o najbardziej wszechstronne wyposażenie sali czy siłowni rzadko wskazują właśnie na nią. Tymczasem umożliwia ona przeprowadzenie nie tylko ćwiczeń wzmacniających i kondycjonujących, ale również np. tych wzmacniających kręgosłup. Sprawdź, jak może być wykorzystana.