Rakietki do tenisa stołowego

Nasza hurtownia gwarantuje wyposażenie w sprzęt sportowy niezbędny do tenisa stołowego. W asortymencie posiadamy m.in. rakietki do tenisa stołowego o parametrach dostosowanych zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych graczy. Czytaj więcej...
Podstawową cechą rakietki do tenisa stołowego jest pewność, z jaką trzyma się ją w dłoniach. Pewność ta jest głównie wynikiem zastosowanych do jej produkcji materiałów. Rączka rakietki nie może być ani za mała, ani za duża, a materiał, którym będzie pokryta nie może być śliskim plastikiem, ponieważ, gdy tylko dłoń się nieco spoci, będzie to oznaczało ryzyko wyślizgiwania się rakietki z dłoni. Ideałem jest rakietka o odpowiednio chropowatej, gumowej strukturze.

Drugą bardzo ważną cechą każdej rakietki do tenisa stołowego jest szybkość odbicia piłeczki i możliwość jej rotowania. Te cechy zależne są od wykonania jej powierzchni odbicia.
W ofercie znajdującej się na stronie www.sport-transfer.com.pl dostępne są zarówno modele szybkie, jak i precyzyjne, które adresowane są dla zawodników nieco bardziej zaawansowanych, jak i wolniejsze, które pozwalają amatorom bardziej wyczuć podstawy gry, zaznajomić się z nią i wypracować podstawową technikę odbicia.