Notice: Undefined index: HTTP_COOKIE in /home/stransfer/domains/sport-transfer.com.pl/public_html/connect/connect.php on line 5
Akcesoria do bramek do hokeja na trawie

Akcesoria do bramek do hokeja na trawie

Hokej na trawie to gra, która nawiązuje do hokeja na lodzie. Jej zasady są dość podobne, choć różni się akcesoriami i sprzętem. Poza tym hokej na trawie to gra dostępna dla większej liczby osób, także tych, które nie potrafią jeździć na łyżwach. Czytaj więcej...

HOKEJ NA TRAWIE - GRA ZESPOŁOWA DLA CAŁEJ RODZINY

Akcesoria do gry w hokeja na trawie dają możliwość zapoznania się z tą dyscypliną przez osoby starsze oraz dzieci. Warto, by zwłaszcza dzieci miały już styczność z tym sportem,ponieważ uczy on gry zespołowej i jest dobrą formą aktywnego spędzania czasu.

Co ciekawe, rozgrywanie hokeja na trawie miało swoje początki w okresie średniowiecza w Anglii i Holandii. Do dziś jest tam znaną dyscypliną, która stanowi nie tylko okazję do aktywnego spędzenia czasu, ale jest również dobrą zabawą. To też sposób na spędzanie czasu w gronie znajomych i rodziny, łącząc to, co pożyteczne dla zdrowia z miłym spędzeniem wspólnych chwil.

Decydując się na zakup akcesoriów do gry w hokeja na trawie można urządzić własne pole do gry np. w ogrodzie. Wybór produktów w naszym sklepie umożliwia znalezienie tego, co niezbędne, by móc miło i aktywnie spędzać czas.

ZASADY GRY W HOKEJA - TO PROSTSZE NIŻ MYŚLISZ!

Jeśli zastanawiasz się nad spróbowaniem swoich sił w grze w hokeja to przede wszystkim nie zniechęcaj się trudnymi zasadami. Te bowiem w praktyce okazuję się łatwe do zapamiętania, a sama gra może być też dobrą zabawą. Zwłaszcza, gdy zaopatrzysz się w dobrej jakości sprzęt z naszego sklepu.

Hokej na trawie to gra dla dwóch drużyn, z których każda liczy 11 osób. Niezbędne są kije dla każdego uczestnika gry, jedna piłka, bramka hokejowa i wydzielona strefa na boisko. Profesjonaliści grają na obiektach o wymiarach 91,4 metrów długości i 55 metrów szerokości.

Tak jak w przypadku hokeja na lodzie, tak i ten na trawie polega na trafieniu piłką do bramek. Mecz składa się z dwóch części - po 35 minut każda, a zawodnicy nie mogą dotykać piłki żadnymi partiami ciała.

AKCESORIA DO BRAMEK DO HOKEJA NA TRAWIE

By móc rozgrywać mecz hokeja na trawie czy to obok szkoły czy w ogrodzie obok domu niezbędny jest odpowiedni sprzęt. W tej kategorii znajdziesz to, co jest konieczne by móc zacząć grę, w tym: bramki do hokeja na trawie, kij, piłki i inne części wyposażenia.

Warto wybierać dobrej jakości sprzęt, ponieważ ma on duży wpływ na komfort gry. Dlatego pasjonaci hokeja na trawie jak i osoby, które od dawna zajmują się tą dyscypliną sportu wiedzą, jak istotny jest np. wybór dobrego kija do hokeja na trawie wykonanego z włókna szklanego oraz węglowego. Taki kij jest wytrzymały i odporny na zniszczenia, dzięki czemu nie ma obaw, że ulegnie uszkodzeniu podczas gry. Istotny jest również wybór piłek do hokeja na trawie. Warto kupić np. te wykonane z PVC.

Dla graczy ważne znaczenie podczas gry ma również odpowiednie obuwie. Buty, które idealnie sprawdzają się podczas gry w hokeja na trawie posiadają podeszwę z trójkątnymi korkami, które zapewniają stabilność postawy i dużą przyczepność. W zestawie ubrań dla gracza znajdują się również rękawice, owijki i pokrowiec zabezpieczający na kije i inny sprzęt.