Siatki osłonowe i kotary grodzące

Siatki osłonowe to istotny element wyposażenia nie tylko sal sportowych czy gimnastycznych, ale też obiektów takich jak kryte korty tenisowe. Ich zastosowanie jest niezwykle szerokie: mogą służyć jako ochrona dla okien, grzejników czy ścian. Wielokrotnie używa się ich również jako osłona sufitu hal sportowych. Siatki pozwalają również na tworzenie podwieszanych kotar grodzących kolejne części sali czy hali sportowej. Dzięki temu możliwe jest ćwiczenie kilku grup bez ryzyka przeszkadzania sobie nawzajem. Czytaj więcej...
Dodatkowo warto wspomnieć, iż tego typu materiał może być wykorzystywany także w mieszkaniach z balkonami - idealnie nadaje się do ich grodzenia.

Jak wykonane są siatki osłonowe? Siatki te wykonywane są z trwałego polipropylenu, odpornego na działanie czynników atmosferycznych czy silne przeciążenia, np. w wyniku uderzenia piłki. Gęsty splot sprawia, iż siatka nie odkształca się i nie pęka. W naszej ofercie znaleźć można siatki różnorodnego przeznaczenia o dowolnej kolorystyce oraz wymiarach.