Siatki osłonowe do hokeja na lodzie

Hokej na lodzie jest jedną z tych dyscyplin, które wiążą się z dużym ryzykiem nie tylko dla samych zawodników, ale również dla osób, które zasiadły na trybunach. Wyrzucony z lodowiska krążek uderzający z dużą siłą widza może doprowadzić do poważnych urazów. Dlatego tak ważne jest zastosowanie odpowiednich zabezpieczeń. Czytaj więcej...
Proponujemy siatki zabezpieczające widzów, dzięki którym każdy, kto zdecydował się przyjść na mecz hokeja na lodzie może poczuć się w pełni bezpiecznie. Obecność siatek zabezpieczających sprawia, że nie ma najmniejszego nawet ryzyka, że krążek uderzy w kogoś, kto siedzi na trybunach.

Oferujemy siatki zabezpieczające najwyższej jakości. Do ich wykonania wykorzystano poliester, który odporny jest na rozerwania. Nawet naprawdę silne uderzenie krążkiem nie jest w stanie siatki zniszczyć. Dzięki temu nie trzeba obawiać się, że krążek wyrządzi komuś krzywdę.

Nasze siatki zabezpieczające to gwarancja tego, że mecz będzie prawdziwą przyjemnością i nie zamieni się w tragedię, która przyćmiłaby sportowe święto.