Personalizacja sprzętu sportowego

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy usługę personalizacji sprzętu sportowego, polegającą na dostosowaniu kolorystyki sprzętu, nadruków, osłon do indywidualnych potrzeb i oczekiwań użytkownika.

Sport Transfer na życzenie klienta może dokonać zmiany kolorystyki oferowanych urządzeń sportowych na dowolny kolor z palety RAL.

W zakresie naszej usługi są także indywidualne osłony na słupki do siatkówki. Wykonujemy je na specjalne zamówienie, w dowolnej kolorystyce i z dowolnym logotypem.

Osłona na stanowisko sędziowskie to również idealne miejsce na umieszczenie reklamy sponsora lub klubu w dowolnej kolorystyce.

Produkujemy również nadruki na taśmach siatek do siatkówki i siatkówki plażowej, zgodnie z przygotowaną wcześniej wizualizacją.

W naszym zakresie personalizacji sprzętu sportowego znajdą Państwo również blendy tenisowe, na których nanosimy logotypy i reklamy sponsorów, nazwy klubów itp.

Na zamówienie wykonujemy także siatki sportowe o niestandardowych wymiarach dostosowane do sprzętu sportowego jaki posiada klient.

Szukacie Państwo tego, co oryginalne i nietuzinkowe, zaskakujące i nietypowe. Odpowiedzią na Wasze, oczekiwania jest nasza indywidualizacja sprzętu sportowego.