Bramki do rugby i futbolu amerykańskiego

Rugby i futbol amerykański – sport, który jeszcze nie tak dawno w Polsce był w zasadzie nie znany, kojarzył się nam tylko i wyłącznie z amerykańskimi filmami. Dzisiaj również na polskich boiskach można obserwować zmagania tych, którzy zdecydowali się na uprawianie tej dyscypliny sportowej. Aby jednak mecz rozegrać, niezbędna jest określona infrastruktura. Wśród niej muszą znaleźć się bramki do rugby. Czytaj więcej...
Oferujemy bramki do rugby i futbolu amerykańskiego wykonane z aluminiowych profili, które dodatkowo zostały wzmocnione. Dzięki temu bramki są wyjątkowe trwałe i odporne na szkodliwe czynniki atmosferyczne (palące słońce, wiatr, deszcz, niskie temperatury). Praktyczne tuleje umożliwiają zamocowanie bramki w podłoże. Daje to pewność, że w czasie meczu na pewno nie przewrócą się i nie wyrządzą krzywdy zawodnikom.
Proponujemy bramki do rugby i futbolu amerykańskiego najwyższej jakości. Charakteryzują je takie cechy, jak trwałość, solidność, ale również wysoka estetyka wykonania. Klasyczny kolor srebrny sprawia, że bramki bardzo dobrze prezentują się na boisku.