Osłony zabezpieczające

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest bezpieczeństwo wszystkich, którzy decydują się na uprawianie sportu. Dlatego proponujemy Państwu najwyższej jakości osłony zabezpieczające. W ofercie posiadamy osłony dolnej krawędzi w dwóch wersjach, osłonę na stanowisko sędziowskie, osłony słupów, narożników i filarów, osłony szyn ściennych do siatkówki oraz w pełni profesjonalne osłony słupków do siatkówki. Czytaj więcej...
Oferujemy osłony zabezpieczające wykonane z takich materiałów, jak poliuretan oraz polietylen. Wszystkie gwarantują bezpieczeństwo i zmniejszają ryzyko powstania urazu w momencie uderzenia. Dzięki nim każdy sportowiec może w pełni skoncentrować się na rozgrywce, nie myśląc o tym, czy na boisku coś mu się stanie. Oferowane przez nas osłony zabezpieczające idealnie sprawdzają się na boiskach, halach sportowych i salach gimnastycznych. Dostępne w różnych kolorach i z możliwością naniesienia na ich powierzchnię określonego motywu, co pozwala je w pełni zindywidualizować. Solidne, trwałe, estetyczne.

OSŁONY NA GRZEJNIKI

Osłony na grzejniki to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się jako zabudowa nie tylko w przypadku starych, zniszczonych i nieestetycznych kaloryferów. Elementy te mogą z powodzeniem funkcjonować także jako dobre zabezpieczenie grzejników w obiektach sportowych. W prezentowanej ofercie znaleźć można zarówno osłony na grzejniki, jak i specjalne siatki osłonowe.

FUNKCJE OCHRONNE OSŁON NA GRZEJNIKI

Wysokiej jakości osłona na grzejnik znacząco zwiększa swobodę i bezpieczeństwo aktywności sportowych. Rozwiązania tego typu zapewniają skuteczną ochroną przed kontaktem z twardą powierzchnią oraz innymi uderzeniami mechanicznymi. Wśród omawianych modeli znaleźć można osłony na grzejniki o różnym zastosowaniu. Bardzo dobrze sprawdzają się zarówno na profesjonalnych halach sportowych, jak i szkolnych salach gimnastycznych. Ich funkcjonalności zwiększają swobodę korzystania z wyposażenia obiektu sportowego oraz podejmowania intensywnych aktywności, co znacząco ogranicza ryzyko urazu lub innego wypadku. Obecność zaokrąglonych rogów i krawędzi dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo osób, które uprawiają sport w obiekcie wyposażonym w zabudowy grzejników.