Montaż, serwis, przegląd sprzętu sportowego

Efektywne uprawianie sportu - zarówno na poziomie amatorskim, jak i zawodowym, wymaga odpowiedniego sprzętu, który będzie nowoczesny, niezawodny, a przede wszystkim bezpieczny dla zawodników i dopasowany do ich potrzeb. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie montażu, przeglądu i serwisu sprzętu sportowego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą

Profesjonalny montaż sprzętu sportowego w obiektach sportowych i dla organizatorów wydarzeń sportowych.

Powodzenie zawodów sportowych i treningów zależy w dużej mierze od jakości i niezawodności wykorzystywanego sprzętu. Zazwyczaj jego zapewnienie leży w gestii organizatorów wydarzeń sportowych, na których leży szczególna odpowiedzialność. Niesprawny sprzęt sportowy może nie tylko pozbawić zawodników przyjemności ze sportu, a widzom odebrać satysfakcję z oglądanego widowiska, ale i stanowić zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia. W przypadku wypadków z niesprawnym lub źle zamontowanym sprzętem odpowiedzialność zwykle ponosi organizator.

Z tego powodu warto zadbać o zakup nowoczesnego i niezawodnego sprzętu sportowego, a także jego profesjonalny montaż.  Nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać i dopasować sprzęt sportowy odpowiedni dla Państwa potrzeb. Następnie mogą Państwo skorzystać z naszych kompleksowych usług w zakresie montażu sprzętu. Dzięki pracy naszych doświadczonych specjalistów, mogą mieć Państwo pewność, że zakupiony sprzęt został zamontowany w sposób prawidłowy i można z niego bezpiecznie korzystać.

Kompleksowa oferta

Co ważne, mogą nam Państwo zlecić montaż sprzętu zakupionego u nas, jak i od innych producentów. Oferujemy szybką i sprawną dostawę zakupionego sprzętu w wybrane miejsce, a następnie fachowy montaż. Nasza oferta obejmuje sprzęt niezbędny do uprawiania wielu dyscyplin, takich jak: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, rugby, lekkoatletyka czy hokej.  Zajmujemy się również montażem trybun, siedzisk i elektronicznych tablic wyników. Dostarczamy również sprzęt do siłowni. Mogą Państwo liczyć również na nasze fachowe doradztwo i profesjonalizm.

Przegląd i serwis sprzętu sportowego

Aby mogli mieć Państwo całkowitą pewność, że wykorzystywany przez Państwa sprzęt jest w pełni sprawny i bezpieczny, nie wystarczy, że dobrej jakości wyposażenie zostanie zamontowane w sposób poprawny. Niezbędna jest również regularna kontrola i odpowiednia konserwacja. Z tego powodu oferujemy Państwu przegląd sprzętu sportowego. Mimo iż dokładamy wszelkich starań, by zagwarantować Państwu sprzęt najwyższej jakości, w żadnym wypadku nie należy rezygnować z regularnych przeglądów. Zgodnie z polskim prawem, sprzęt sportowy na halach, stadionach czy boiskach sportowych powinien być regularnie poddawany przeglądowi pod kątem ewentualnych zniszczeń i uszkodzeń. Za zaniedbanie tego obowiązku grożą surowe kary. Oferujemy także serwis sprzętu sportowego - w przypadku, gdyby zauważyli Państwo jakiekolwiek problemy z zakupionym sprzętem, szybko i sprawnie naprawimy usterkę.
Nasza Oferta