• Kategorie
  • Parametry
  • Siatki do tenisa

Sortuj według
Wybierz

Siatki do tenisa

Dobrze dopasowana siatka do tenisa jest podstawą komfortu użytkowania obiektu sportowego. Proponowane przez nas produkty spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Cechują się wysoką uniwersalnością oraz żywotnością. Pochodzą od zaufanych i sprawdzonych producentów. Są wyjątkowo wytrzymałe, a także odporne na specyficzne warunki eksploatacji. Właśnie dlatego jest to zakup na kilka sezonów. Proponowane siatki do tenisa występują w wielu wariantach, co ułatwia znalezienie siatki odpowiedniej do specyfikacji danego obiektu. Należy również wspomnieć, że wszystkie proponowane przez nas akcesoria dostępne są w wyjątkowo korzystnych cenach.

 

Wysoka wytrzymałość

Siatka do tenisa ziemnego musi być przede wszystkim trwała. Jest ona narażona na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Piłka uderzająca z dużą siłą musi odbić się od powierzchni siatki. Właśnie dlatego tworzywo powinno być nieco elastyczne, tak aby siła uderzenia nie spowodowała trwałych uszkodzeń. W przypadku siatek użytkowanych na zewnątrz budynku istotne jest również to, aby były one odporne na wiatr, wilgoć, czy też promieniowanie UV. Warunki atmosferyczne nie mogą wpływać na ich stan.

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie siatki do tenisa wyprodukowane z certyfikowanych tworzyw. Ich wysoka jakość usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających. Większość dostępnych produktów została wykonana z tkaniny poliestrowej, która jest lekka, a jednocześnie solidna. Grubość splotu zależy od indywidualnych potrzeb. Największym zainteresowaniem cieszą się siatki o grubości splotu 3mm, 3,5mm, a także 4mm. Należy mieć świadomość, że jest to parametr, który bezpośrednio wpływa na wygodę użytkowników. Siatka nie może posiadać zbyt gęstych oczek, gdy taki splot zmniejszyłby widoczność boiska. Musi być ona przejrzysta, tak aby przemieszczająca się piłka została bez trudu zauważona.

 

Praktyczne obszycie

Siatka do gry w tenisa musi posiadać dobrze widoczne obszycie. Istotne jest to, aby gracz widział, w którym miejscu znajduje się jej krawędź. Właśnie dlatego warto postawić na modele obszyte taśmą. 

Proponowane przez nas siatki do tenisa ziemnego to produkty najwyższej klasy, które wykorzystywane są nie tylko podczas amatorskich rozgrywek, ale również profesjonalnych turniejów. To dobry wybór do różnego typu obiektów sportowych, rekreacyjnych, szkół itd. Opisywane siatki spełnią oczekiwania tych, którzy zwracają uwagę na najmniejsze detale. Perfekcyjny kształt zapewnia swobodę i wygodę podczas rozgrywki. Optymalna przejrzystość nie zakłóca widoczności. Tworzywo nie deformuje się pod wpływem uderzenia piłki, dzięki czemu siatka przez długi czas zachowuje swoją pierwotną formę. 

W naszej ofercie znajduje się wyłącznie niezawodny sprzęt do tenisa ziemnego. Starannie selekcjonujemy produktu znajdujące się w naszej ofercie. Wszystko po to, aby zagwarantować klientom rewelacyjnej jakości produkty w korzystnych cenach. Siatki do tenisa znajdujące się w tej kategorii występują w różnych wariantach kolorystycznych.