• Kategorie
  • Parametry
  • Bramki do piłki ręcznej plażowej

Piłka ręczna plażowa cieszy się w Polsce niemałą popularnością. Grają w nią zarówno kobiety, jak i mężczyźni, młodzi i starzy. Aby jednak rozgrywka mogła odbywać się w sposób profesjonalny, niezbędne są określone akcesoria. Wśród nich znajdują się oferowane przez nas bramki do piłki ręcznej plażowej.

Proponowane przez nas bramki do piłki ręcznej plażowej to produkty najwyższej jakości, które zgodne są ze wszystkimi normami nakładanymi przez polskie prawo. Dzięki temu każdy, kto decyduje się na ich zakup, może być pewny, że zawodnicy wychodzący na boisko są w pełni bezpieczni.

Nasze bramki do piłki ręcznej plażowej wykonane są ze wzmocnionych profili aluminiowych, które zamocowane są w specjalnych tulejach. Komplet obejmuje również tuleje z krzyżakiem, za pomocą których bramki pewnie umieszczane są w piasku. Dzięki temu nie ma ryzyka, że w najmniej odpowiednim momencie bramka przewróci się, raniąc zawodnika.

Nasze bramki do piłki ręcznej to wysoka precyzja wykonania, solidność i trwałość połączona z bezpieczeństwem zawodników.

Sortuj według
Wybierz