• Kategorie
  • Parametry
  • Bramki do piłki ręcznej plażowej

Sortuj według
Wybierz

Profesjonalne bramki do piłki ręcznej

Polacy to prawdziwi miłośnicy sportów zespołowych, takich jak na przykład siatkówka albo piłka ręczna. Kibicowanie jednoczy Polaków,  bardzo często na fali emocji związanych z ważnymi rozgrywkami, zaczynają też grać w gronie przyjaciół czy rodziny. Profesjonalne bramki do gry w piłkę ręczną znajdą zatem swoich odbiorców zarówno wśród osób prywatnych, ale też pośród szkół, miejskich hal sportowych, w domach kultury i wielu innych instytucjach, w których promuje się aktywny tryb życia.

 

Profesjonalne bramki do gry w piłkę ręczną

Piłka ręczna to jedna z uwielbianych w Polsce dyscyplin - wszystko to związane jest z ogromnymi sukcesami narodowej drużyny, która osiągała wspaniałe wyniki na europejskich i ogólnoświatowych turniejach. To właśnie takie sportowe wydarzenia, zwieńczone medalami, wzbudzają zainteresowanie konkretną dyscypliną sportu wśród dzieci i młodych ludzi, a także wśród dorosłych organizujących się następnie w drużyny. Funkcjonują one na przykład w szkołach sportowych, reprezentacjach uczelni sportowych, reprezentacjach uniwersyteckich, czy po prostu w ramach firmy czy korporacji. By sportowe rozgrywki miały sens, trzeba zaopatrzyć się w dobry sprzęt sportowy taki jak na przykład bramka do piłki ręcznej. W ofercie sklepu sport-transfer.com znajduje się szeroki wybór różnego rodzaju bramek. Są tam zatem profesjonalne bramki do piłki ręcznej - przenośne, bramki do piłki ręcznej aluminiowe standard ( 3 na 2 metry), bramki do piłki ręcznej aluminiowe profesjonalne (3 na 2 metry), bramki aluminiowe tulejowane (3 na 2 metry), bramki stalowe (3 na 2 metry), a także bramki do mini piłki ręcznej o wymiarach 2,4 na 1, 6 metra. Poza tym w ofercie są również bramki do piłki ręcznej z materacy asekuracyjnych, które idealnie nadają się do niedużych sal, w których brakuje powierzchni do magazynowania sprzętu. Wszystkie dostępne w sklepie bramki są łatwe do przenoszenia, do montażu oraz demontażu, oraz do przechowywania w magazynach. Umożliwia to sprawne organizowanie miejsca do rozgrywek w grę, a następnie pozwala na proste i szybkie uprzątnięcie sprzętu sportowego, dzięki czemu sala rozgrywek czy hala sportowa jest przygotowana do kolejnych zajęć.

 

Bramki do piłki ręcznej plażowej

Lato to doskonały czas na granie w ulubione gry towarzyskie zespołowe na plaży. Krajobraz polskich plaż coraz częściej urozmaicony bywa właśnie dobrej jakości boiskami do gry, z których bardzo chętnie korzystają wypoczywający nad morzem ludzie. Poza tym w bardzo wielu nadmorskich miejscowościach organizowane są turnieje gry w piłkę ręczną plażową, na przykład w ramach organizowanych letnich festiwali, pikników i innych wydarzeń. Bramki do piłki ręcznej plażowej posiadają certyfikaty IHF oraz EHF. Są proste w montażu, wyposażone w dodatkowe tuleje pozwalające na umocowanie w piasku, oraz we wzmocnioną siatkę, zapewniającą większe bezpieczeństwo dla bramkarza. W prosty sposób można je również zdemontować, a następnie zapakować i przetransportować w odpowiednie miejsca do magazynowania.