• Kategorie
  • Parametry
  • Bramki do piłki ręcznej

Sortuj według
Wybierz

Bramki do piłki ręcznej

Niezbędnym elementem gry w piłkę ręczną jest bramka. Z uwagi na specyfikę sportu, musi być ona niezwykle wytrzymała i stabilna. W asortymencie naszego sklepu znajdują się bramki do gry w piłkę ręczną spełniające nawet najbardziej restrykcyjne wymagania jakościowe. 


W związku z rosnącą popularnością piłki ręcznej zadbaliśmy, aby w ofercie naszego sklepu znalazły się nie tylko profesjonalne bramki piłkarskie, ale również bramki z materacy asekuracyjnych - idealne dla wszystkich początkujących chcących zminimalizować ryzyko wszelkich kontuzji na początku swojej przygody z piłką ręczną, jak również bramki do mini piłki ręcznej.


Wszystkie bramki do gry w piłkę ręczną dostępne w naszym asortymencie są wykonane z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących ich wytrzymałość i bezpieczeństwo. Cechują się solidną i stabilną konstrukcją zapewniającą komfort i bezpieczeństwo gry zarówno w obiektach otwartych jak i zamkniętych. Nasze ponad 20- letnie doświadczenie jest gwarancją najwyższej jakości potwierdzonej współpracą z wieloma ośrodkami w kraju oraz Europie.


W swojej ofercie posiadamy profesjonalne bramki do piłki ręcznej, które jako jedyne na świecie posiadają certyfikat Międzynarodowej i Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej IHF oraz EHF. Są wykonane z profili aluminiowych (80x80 mm), które są dodatkowo wzmocnione i ożebrowane. Głębokość bramki może wynosić (góra/dół) 140/140 cm lub 100/130 cm. Konstrukcja tych bramek wyróżnia się tym, że:

- narożniki światła bramki są spawane;

- winkle wzmocnione, wykonane z blachy stalowej, o specjalnej konstrukcji zapewniającej większą stabilność bramki;

- siatka mocowana jest do bramki w całości za pomocą elastycznej linki zwiększającej jej wytrzymałość;

- są mocowane do specjalnych blach stalowych pozwalające na ich dowolne ustawienie.


W ofercie naszego sklepu znajdują się również bramki piłkarskie do piłki ręcznej, wykonane z profilu aluminiowego bądź stalowego (80x80 mm lub w wersji mini - 60x40mm), o głębokości  (góra/dół) - 80/100 cm lub w wersji mini - 60/80cm.


Łuki tych bramek piłkarskich są składane, co znacznie ułatwia ich magazynowanie bądź przenoszenie. Słupek z poprzeczką w narożniku bramki jest łączony za pomocą specjalnej złączki. Natomiast mocowanie siatki zwykle odbywa się do dolnej części łuków i poprzeczki dolnej za pomocą haczyków PP. Z kolei sama bramka do piłki ręcznej jest mocowana do podłoża w 4 punktach za pomocą dekli podłogowych. Zarówno haczyki PP do zawieszania siatki, jaki i elementy mocujące do podłogi, zaślepki oraz dystanse nie niszczące podłogi dołączone są do zestawu.


Dla początkujących mamy w ofercie bramki do piłki ręcznej z materacy asekuracyjnych o całkowitym wymiarze 3x2 m. Jest to również idealne rozwiązanie na małe sale, nie dysponujące dodatkowymi powierzchniami magazynowymi. Słupki oraz poprzeczki tej bramki są łączone z materacem za pomocą rzepa, co znacznie ułatwia ich demontaż. Tego typu bramka do piłki ręcznej jest mocowana do ścian w 4 punktach za pomocą pasów z rzepem.