OSŁONY SŁUPKÓW DO SIATKÓWKI PROFESJONALNEOSŁONY SŁUPKÓW DO SIATKÓWKI PROFESJONALNEOSŁONY SŁUPKÓW DO SIATKÓWKI PROFESJONALNEOSŁONY SŁUPKÓW DO SIATKÓWKI PROFESJONALNEOSŁONY SŁUPKÓW DO SIATKÓWKI PROFESJONALNE
OSŁONY SŁUPKÓW DO SIATKÓWKI PROFESJONALNE
OSŁONY SŁUPKÓW DO SIATKÓWKI PROFESJONALNE
OSŁONY SŁUPKÓW DO SIATKÓWKI PROFESJONALNE
OSŁONY SŁUPKÓW DO SIATKÓWKI PROFESJONALNE
OSŁONY SŁUPKÓW DO SIATKÓWKI PROFESJONALNE
Certyfikaty
ECJIP
Jednostka miary:para
+48 12 649 14 83
Udostępnij:
Wykonane z pianki o grubości 40 mm wzmocnione konstrukcją plastikową twardą. Pokryte odpornym na rozerwanie materiałem PVC. Wysokość osłony 2 100 mm. Zapinane na rzep szerokości 50 mm, przytwierdzony do osłony przy pomocy nitów. Nadruk na osłonie "Sport Transfer". Kolor: żółty.


• osłony wykonane z pianki o grubości 40mm i powlekane odpornym na rozerwanie materiałem PVC 10_000_1
   


   
10_000_2 • osłony wewnątrz wzmocnione plastikową konstrukcją
   


   
• zapinane w górnej i dolne części na rzep o szerokości 50mm. 10_000_3
   


   
10_000_4 • kilka wariantów kolorystycznych. Standardowo na osłonach znajduje się napis i logo Sport Transfer / osłony z indywidualnym nadrukiem art. Nr 11 004/IND /


 NAZWA TOWARU OSŁONY SŁUPKÓW DO SIATKÓWKI PROFESJONALNE
 ART. NR 11 004
 J.M. para
 CERTYFIKATY/ATESTY/APROBATY Certyfikat bezpieczeństwa wydany przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o.
 PRODUKTY KOMPLEMENTARNE - art. nr 11 000 słupki do siatkówki profesjonalne
- art. nr 11 000/p słupki do siatkówki profesjonalne - przenośne
- art. nr 11 001 słupki do siatkówki szkolno-treningowe
- art. nr 11 014 słupki do siatkówki standard – aluminiowe
- art. nr 11 002 słupki do siatkówki standard – stalowe
- art. nr 11 007 słupek środkowy
 WAGA 10,50 kg
 WYMIARY OPAKOWANIA 210x40x20cm


UNIWERSALNE OSŁONY SŁUPKÓW DO SIATKÓWKI

Słupki do siatkówki są elementami, które mogą stwarzać duże zagrożenie dla samych zawodników. Aby uniknąć poważnej kontuzji warto jak najszybciej postawić na osłony do słupków do siatkówki profesjonalne.

WYSOKIEJ JAKOŚCI OSŁONY DO SŁUPKÓW

Aby zabezpieczyć zawodników stosuje się profesjonalne osłony na słupki do siatkówki, które zazwyczaj mają postać specjalistycznej otuliny. Osłony wykonane są w całości ze specjalnego tworzywa, dzięki czemu mocno lecąca piłka nie będzie rykoszetować. Odporny na rozerwanie materiał PVC bardzo dobrze wytraca część energii. Osłony na słupy do siatkówki wykonane z pianki o grubości 40 mm, dzięki czemu zapewniają także wysoką odporność na oddziaływanie kinetyczne.

FUNKCJONALNE MOCOWANIE

Oryginalne osłony na słupy do siatkówki mocowane są za pomocą zapinanych rzepów. Wygodne w użytkowaniu i wytrzymałe mocowania doskonale poradzą sobie nawet w bardzo niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Osłony słupków do siatkówki profesjonalne można wykorzystać nie tylko na wewnętrznych boiskach do siatkówki, ale również na boiskach zewnętrznych. Osłony doskonale sprawdzą się także w przypadku słupów do piłki plażowej. Rzepy posiadają bardzo dużą powierzchnię użytkową, dzięki czemu zachowują one swoje rewelacyjne właściwości nawet przez kilka lat. Dużym atutem rzepów jest również to, że osłony są uniwersalne, dzięki czemu bez problemu można zamontować je do słupków o dowolnej średnicy.

Polecamy również pozostały sprzęt do siatkówki oraz sprzęt do siatkówki plażowej.