• O nas

http://sport-transfer.sky-shop.pl/upload/sport-transfer/images//biuro.jpg

PONAD 20 LAT NA RYNKU20160115PF_TF004.jpg

Sport Transfer jest dziś rozpoznawalną marką w świecie sportu. W ciągu 20 lat działalności wyposażyliśmy w sprzęt i urządzenia sportowe dziesiątki obiektów w Polsce i Europie.

 

 

 

linia_czerwona.png 

3.jpgNAJWYŻSZA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Jakość naszych produktów została potwierdzona podczas największych imprez sportowych na świecie takich jak: Mistrzostwa Europy i Świata w Piłce Ręcznej, Grand Slam oraz World Tour w siatkówce plażowej, The World Game, Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej plażowej, Euroleague Final Four w koszykówce, Mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

 

  

CERTYFIKATYIMG_0656.jpg

Posiadamy certyfikaty Międzynarodowej i Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej na profesjonalne bramki do piłki ręcznej i piłki ręcznej plażowej. Nasze produkty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa wydane przez jednostkę certyfikującą.

 

 

 

IMG_7976.jpgNAJWYŻSZA JAKOŚĆ OBSŁUGI

Przykładamy dużą uwagę do jakości obsługi klienta. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, będąc jego przewodnikiem w świecie urządzeń sportowych.

 

 

 

INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIAIMG_4890(1).jpg

Wyposażając obiekt sportowy, dostosowujemy go do indywidualnych potrzeb użytkowników. Kolorystyka produktów, elementy graficzne, indywidualne nadruki na osłonach, siatkach to rozwiązania dostosowywane do wymagań każdego klienta. Oferujemy również naszą pomoc w trakcie planowania i projektowania obiektów sportowych.