• Aktualności

Profesjonalne bramki do piłki ręcznej z certyfikatem IHF

20160127_PF_PA162.jpgMiło nam poinformować, iż profesjonalne bramki do piłki ręcznej Sport Transfer uzyskały certyfikat międzynarodowej federacji piłki ręcznej IHF.

Bramki charakteryzują się wysoką jakością oraz niezawodnością, która została potwierdzona na wielu międzynarodowych turniejach piłki ręcznej. Efektem tego jest posiadanie certyfikatów dwóch najważniejszych federacji piłki ręcznej na świecie: IHF oraz EHF 

Szczegóły w dziale piłka ręczna

Zapraszamy również do kontaktu z naszym działem handlowym.

 

Profesjonalne bramki do piłki ręcznej plażowej z certyfikatem IHF

1(2).jpgMiło nam poinformować, iż profesjonalne bramki do piłki ręcznej plażowej Sport Transfer uzyskały certyfikat międzynarodowej federacji piłki ręcznej IHF.

Bramki charakteryzują się wysoką jakością oraz niezawodnością, która została potwierdzona na wielu międzynarodowych turniejach piłki ręcznej plażowej. Efektem tego jest posiadanie certyfikatów dwóch najważniejszych federacji piłki ręcznej na świecie: IHF oraz EHF 

Serdecznie zapraszamy wszytskich organizatorów turniejów piłki ręcznej plażowej do współpracy i kontaktu z naszym działem handlowym.

 

 

Boiska do siatkówki plażowej i beach soccera Toruń 2017

IMG_0259.jpgSport Transfer wybudował boiska do siatkówki plażowej przy Zespole Szkół nr 10 w Toruniu. 
Dostawa oraz montaż obejmowały:
- wykonanie podbudowy boisk wraz z nawierzchnią,
- profesjonalne słupki do siatkówki plażowej,
- siatki do siatkówki plażowej,
- stanowiska sędziowskie,
- bramki do piłki nożnej plażowej /beach soccera/,
- linie do siatkówki plażowej,
- linie do piłki nożnej plażowej,
- plandeka do przykrycia boisk,
- piłkochwyty,
- piłkochwyty, siatki rozdzielające boiska

EHF EURO Szwecja 2016

IMG_9515.jpgSport Transfer jako partner Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej EHF wyposażył areny Mistrzostw Europy Kobiet odbywających się w Szwecji.

Dostawa oraz montaż obejmowały: 

- Profesjonalne bramki do piłki ręcznej opracowane i przygotowane we współpracy z EHF. Bramki posiadają aprobatę Europejskiego Związku Piłki Ręcznej. Szczegóły 

- Siatki na bramkę wykonane z polipropylenu grubości 4mm, głębokości 100/100cm, mocowane z całości na specjalnych gumowych linkach, co zapewnia większą elastyczność i odporność siatki na uderzenia.

- Piłkochwyty do bramki wykonane z siatki polipropylenowej o oczku 10x10cm ze specjalnym obciążeniem tak aby zapobiegać zaplątywaniu się piłki, i pozwalając na wyprowadzenie szybszych akcji przez bramkarki.

Siatki oraz piłkochwyty w bramkach zostały wykonane w taki sposób aby osiągnąć maksymalną wytrzymałość przy równoczesnym braku ograniczenia widoczności reklam sponsorów znajdujących się za bramkami. 

- Piłkochwyty za bramki do piłki ręcznej, wykonanie z siatki polipropylenowej grubości 3mm, oczko 10x10cm, w kolorze czarnym. Kolor piłkochwytów oraz wielkość oczka są dobrane tak, aby nie przeszkadzać widowni oraz w transmisji telewizyjnej, a zarazem spełniać swoją podstawową funkcję - wyłapywania niecelnych strzałów.

Szczegóły oraz zdjęcia znajdą Państwo w dziale realizacje

Stadion Bielsko Biała

IMG_9289.jpgSport Transfer wyposażył w sprzęt sportowy stadion w Bielsku Białej. Na nowo wybudowanym obiekcie zostały zamontowane piłkochwyty na słupach aluminiowych oraz kabiny dla zawodników rezerwowych Exclusive. Na indywidualne życzenie klienta piłkochwyty zostały wykonane z kolorze czarnym a słupy w kolorze aluminium. Kabiny dla zawodników rezerwowych wykonane według indywidualnego projeku, wyposażone w sportowe siedziska w kolorze niebieskim. 

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykonanie piłkochwytów lub kabin dla zawodników rezerwowych na swoim stadiony zapraszamy do współpracy.

Szczegóły projektu w dziale realizacje