• Aktualności

SPORT TRANSFER Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

niniejszym uprzejmie informujemy, że z dniem 26 marca 2018 r. przedsiębiorstwo pod nazwą Sport-Transfer, prowadzone dotychczas przez przedsiębiorcę indywidualnego Karolinę Bałuk (wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, nr NIP 6811459356), zostało wniesione jako wkład niepieniężny (tzw. aport) do spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pod firmą Sport-Transfer Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworniku (dalej również jako Spółka Sport-Transfer).

Spółka Sport-Transfer została zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego  Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000719228 w dniu 21 lutego 2018 r. W skład Zarządu Spółki Sport-Transfer wchodzą: Karolina Bałuk jako Prezes Zarządu oraz Michał Turcza jako Członek Zarządu.

Zgodnie z art. 551, art. 552 oraz art. 554 Kodeksu cywilnego, wniesienie przedsiębiorstwa przedsiębiorcy indywidualnego Sport-Transfer Karolina Bałuk do Spółki Sport-Transfer oznacza, że z dniem 26 marca 2018 r. Spółka Sport-Transfer staje się solidarnie zobowiązana ze zbywcą przedsiębiorstwa za zobowiązania wynikające z jego prowadzenia. Z wniesieniem przedsiębiorstwa do Spółki Sport-Transfer wiąże się również podwyższenie jej kapitału zakładowego, co podlega zgłoszeniu do właściwego sądu rejestrowego zgodnie z wymogami ustawowymi w tym zakresie.

Jednocześnie pragniemy zwrócić się do Państwa z prośbą o aktualizację treści łączących nas relacji – zarówno w warstwie faktycznej, jak i prawnej – poprzez:

 1. aktualizację danych kontrahenta, przez wskazanie Sport-Transfer Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Jaworniku w miejsce firmy Sport-Transfer Karolina Bałuk;
 2. aktualizację danych identyfikujących kontrahenta, w następujący sposób:
  1. firma: Sport-Transfer Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (ewentualnie z oznaczeniem skrótowym Sp. z o.o.)
  2. adres: Jawornik 564, 32-400 Myślenice
  3. KRS: 0000719228
  4. NIP: 6812070264
  5. REGON: 369544369
 3. przy najbliższej możliwej okazji, prosimy o zawarcie aneksu do umów wykonywanych, a w przypadku nowych umów – oznaczanie jako kontrahenta i stronę dalszych relacji prawnych Spółki Sport-Transfer.

Pragniemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, by transformacja związana ze zmianą formy organizacyjnej prowadzonej przez nas działalności przebiegła bez zakłóceń i utrudnień w naszych wzajemnych relacjach.

NOWOŚĆ ! Bramki do mini piłki ręcznej 2,40 x 1,60m 

IMG_1780.jpgNowość w ofercie Sport Transfer - bramki do mini piłki ręcznej o wymiarze 2,40m x 1,60m. Bramki przygotowane specjalnie do skolenia młodych adeptów piłki recznej. Światło bramki wykonane z profili aluminiowych 60x40mm, bezpieczne mocowanie siatki za pomoca specjalnych zaokrąglonych haczyków. Bramki składane co umożliwia ławte przenoszenia oraz magazynowanie.

Więcej szczegółów w dziale piłka ręczna 

Zapraszamy również do kontaktu z naszym działem handlowym.

Profesjonalne bramki do piłki ręcznej z certyfikatem IHF

20160127_PF_PA162.jpgMiło nam poinformować, iż profesjonalne bramki do piłki ręcznej Sport Transfer uzyskały certyfikat międzynarodowej federacji piłki ręcznej IHF.

Bramki charakteryzują się wysoką jakością oraz niezawodnością, która została potwierdzona na wielu międzynarodowych turniejach piłki ręcznej. Efektem tego jest posiadanie certyfikatów dwóch najważniejszych federacji piłki ręcznej na świecie: IHF oraz EHF 

Szczegóły w dziale piłka ręczna

Zapraszamy również do kontaktu z naszym działem handlowym.

 

Profesjonalne bramki do piłki ręcznej plażowej z certyfikatem IHF

1(2).jpgMiło nam poinformować, iż profesjonalne bramki do piłki ręcznej plażowej Sport Transfer uzyskały certyfikat międzynarodowej federacji piłki ręcznej IHF.

Bramki charakteryzują się wysoką jakością oraz niezawodnością, która została potwierdzona na wielu międzynarodowych turniejach piłki ręcznej plażowej. Efektem tego jest posiadanie certyfikatów dwóch najważniejszych federacji piłki ręcznej na świecie: IHF oraz EHF 

Serdecznie zapraszamy wszytskich organizatorów turniejów piłki ręcznej plażowej do współpracy i kontaktu z naszym działem handlowym.

 

 

Boiska do siatkówki plażowej i beach soccera Toruń 2017

IMG_0259.jpgSport Transfer wybudował boiska do siatkówki plażowej przy Zespole Szkół nr 10 w Toruniu. 
Dostawa oraz montaż obejmowały:
- wykonanie podbudowy boisk wraz z nawierzchnią,
- profesjonalne słupki do siatkówki plażowej,
- siatki do siatkówki plażowej,
- stanowiska sędziowskie,
- bramki do piłki nożnej plażowej /beach soccera/,
- linie do siatkówki plażowej,
- linie do piłki nożnej plażowej,
- plandeka do przykrycia boisk,
- piłkochwyty,
- piłkochwyty, siatki rozdzielające boiska

EHF EURO Szwecja 2016

IMG_9515.jpgSport Transfer jako partner Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej EHF wyposażył areny Mistrzostw Europy Kobiet odbywających się w Szwecji.

Dostawa oraz montaż obejmowały: 

- Profesjonalne bramki do piłki ręcznej opracowane i przygotowane we współpracy z EHF. Bramki posiadają aprobatę Europejskiego Związku Piłki Ręcznej. Szczegóły 

- Siatki na bramkę wykonane z polipropylenu grubości 4mm, głębokości 100/100cm, mocowane z całości na specjalnych gumowych linkach, co zapewnia większą elastyczność i odporność siatki na uderzenia.

- Piłkochwyty do bramki wykonane z siatki polipropylenowej o oczku 10x10cm ze specjalnym obciążeniem tak aby zapobiegać zaplątywaniu się piłki, i pozwalając na wyprowadzenie szybszych akcji przez bramkarki.

Siatki oraz piłkochwyty w bramkach zostały wykonane w taki sposób aby osiągnąć maksymalną wytrzymałość przy równoczesnym braku ograniczenia widoczności reklam sponsorów znajdujących się za bramkami. 

- Piłkochwyty za bramki do piłki ręcznej, wykonanie z siatki polipropylenowej grubości 3mm, oczko 10x10cm, w kolorze czarnym. Kolor piłkochwytów oraz wielkość oczka są dobrane tak, aby nie przeszkadzać widowni oraz w transmisji telewizyjnej, a zarazem spełniać swoją podstawową funkcję - wyłapywania niecelnych strzałów.

Szczegóły oraz zdjęcia znajdą Państwo w dziale realizacje

Stadion Bielsko Biała

IMG_9289.jpgSport Transfer wyposażył w sprzęt sportowy stadion w Bielsku Białej. Na nowo wybudowanym obiekcie zostały zamontowane piłkochwyty na słupach aluminiowych oraz kabiny dla zawodników rezerwowych Exclusive. Na indywidualne życzenie klienta piłkochwyty zostały wykonane z kolorze czarnym a słupy w kolorze aluminium. Kabiny dla zawodników rezerwowych wykonane według indywidualnego projeku, wyposażone w sportowe siedziska w kolorze niebieskim. 

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykonanie piłkochwytów lub kabin dla zawodników rezerwowych na swoim stadiony zapraszamy do współpracy.

Szczegóły projektu w dziale realizacje