Klatki i rigi

KLATKI I RIGI

Crossfit cieszy się coraz większym zainteresowaniem, ponieważ oferuje różnorodność ćwiczeń oraz daje szybkie efekty w postaci smukłej sylwetki i wyśmienitej kondycji fizycznej. Jest idealny dla osób znudzonych monotonią wykonywanych treningów na siłowni czy klubach fitness i szukających odmiany, jak również ceniących sobie ogólnorozwojowe treningi. Crossfit ceniony jest za uniwersalizm - jest idealny dla osób w każdym wieku niezależnie od ich poziomu sprawności fizycznej i doświadczenia. Jednym z elementów pomocnych do wykonywania planu funkcjonalnego treningu Crossfitklatki treningowe i rigi, których nie mogło zabraknąć w wyposażeniu naszego sklepu.

KLATKI DO CROSSFITU - PROFESJONALNY SPRZĘT DLA KAŻDEGO

Dostępne w naszym sklepie klatki Crossfit są wykonane z wysokiej jakości materiałów, przez co są bezpieczne i trwałe. Zapewniają właściwy komfort i bezpieczeństwo podczas treningów. Crossfit to ćwiczenia ogólnorozwojowe - kształtujące siłę i formę. Za ich pomocą można osiągnąć sprawność w różnych obszarach - np. wydolności krążeniowo-oddechowej, szybkości, gibkości, koordynacji, zwinności czy równowadze. Dzieje się tak dlatego, że trening funkcjonalny obejmuje w swoim zakresie różnorodne ćwiczenia. Możliwe jest to dzięki klatkom do Crossfitu i rigom. Za pomocą akcesoriów do klatek i rigów można dodatkowo zwiększyć zakres wykonywanych ćwiczeń.

Oferujemy klatki Crossfit wykonane z elementów stalowych lakierowanych proszkowo o różnej długości, a wysokości - 241 cm i szerokości - 136 cm. Poza tym otwory montażowe klatek na akcesoria posiadają:

  •  rozstaw - 5 cm;
  •  średnicę - 17 mm;
  •  przesunięcie prostopadłe - 2,5 cm.

Z kolei otwory mocujące mają rozstaw - 14 cm i średnicę - 14 mm.

W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji oferujemy klatki do Crossfitu mniej lub bardziej rozbudowane.

CROSSFIT RIG - UNIWERSALIZM I WIELOFUNKCYJNOŚĆ

Asortyment naszego sklepu obejmuje również rigi Crossfit, które podobnie jak klatki treningowe zostały wykonane z elementów stalowych malowanych proszkowo. Są one dostępne w różnych wariantach - w zależności od stopnia rozbudowania i sposobu montażu (do ściany lub wolnostojące). Crossfit rigi posiadają otwory montażowe na akcesoria w rozstawie - 5 cm, średnicy -17 mm i przesunięciem prostopadłym - 2,5 cm oraz otwory mocujące w rozstawie - 14 cm i średnicy - 14 mm.

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI I FACHOWE DORADZTWO

Jako renomowany producent sprzętu sportowego ręczymy za jakość oferowanych przez nas produktów. Wychodzimy z założenia, że zarówno zawodowcy, jak i amatorzy powinni mieć dostęp do profesjonalnego sprzętu zapewniającego im bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywania planów treningowych, co przekłada się na ich większą efektywność. Z tego też powodu w naszej ofercie znajduje się tylko i wyłącznie najwyższej jakości klatki i rigi do crossfitu. Ponadto chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem służąc fachowym doradztwem by każdy mógł zaopatrzyć się w sprzęt odpowiadający jego indywidualnym potrzebom i preferencjom. Gwarantujemy wysoką jakość nie tylko sprzętu, ale też obsługi. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji zakupowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na klatki i rigi do corssfitu, a także na wyposażenie siłowni zewnętrznej.