Hantle - zestawy

ZESTAWY HANTLI

Hantle stanowią doskonałe uzupełnienie wyposażenia sportowego zarówno profesjonalnej siłowni, jak i domowego centrum treningowego. Ćwiczenia wykonywane przy ich użyciu skutecznie kształtują wiele partii ciała, włącznie z ramionami, udami, łydkami, pośladkami czy talią. Trening realizowany z pomocą hantli pozytywnie wpływa na ogólną kondycję organizmu, dlatego warto dysponować przynajmniej kilkoma różnymi obciążeniami. W naszej ofercie znaleźć można kompletne zestawy tego typu akcesoriów, które wykorzystać da się do realizacji rozmaitych ćwiczeń wydolnościowych.

ZESTAW HANTLI TRENINGOWYCH

Kompletny zestaw hantli zawiera akcesoria o różnym obciążeniu. Najlżejsze z nich ważą zaledwie kilka kilogramów, co stanowi optymalne rozwiązanie dla początkujących. Hantle o tej wadze pozwalają na zwiększenie wytrzymałości mięśni ramion, a także ich wyszczuplenie. Idealnie sprawdzą się do treningu dla kobiet, które chcą pięknie wysmuklić i wzmocnić swoje ramiona. Wybór cięższego obciążania daje natomiast możliwość realizowania efektywnego treningu siłowego. Duże zróżnicowanie wagowe hantli dostępnych w zestawie pozwala na płynne zmniejszanie lub zwiększanie intensywności ćwiczeń, których rodzaj zależy wyłącznie od preferencji użytkownika. Trening ten pozwala na wypracowanie idealnej równowagi i stabilności, zmuszając do współpracy umysł oraz ciało. W rezultacie oferowane przez nas zestawy hantli efektywnie podnoszą nie tylko wydolność fizyczną, ale także koordynację i siłę.

ZESTAWY HANTLI STALOWYCH GUMOWANYCH

Dostępne w naszej ofercie zestawy hantli stalowych gumowanych odznaczają się dużą wytrzymałością. Produkty te wykonane są ze stali, ale posiadają odpowiedniej jakości pokrycie w postaci gumy powlekanej. Taki zestaw pozwala na korzystanie z bardzo szerokiego zakresu wagowego - od 5 do aż 32,5 kg. Obecność powłoki gumowej znacząco podnosi właściwości antypoślizgowe hantli, co pozostaje nie bez znaczenia dla wygody wykonywania intensywnych ćwiczeń. Taka budowa zabezpiecza też użytkownika w przypadku upuszczenia narzędzia podczas treningu. Guma dostatecznie dobrze amortyzuje upadek, dzięki czemu nie prowadzi on do uszkodzeń podłogi i nie powoduje hałasu. Zestaw hantli gumowanych skutecznie chroni też posadzkę przed zarysowaniem. Oferowane przez nas produkty posiadają ponadto owalne końcówki, dzięki czemu są bezpieczne i poręczne w użytkowaniu.

ZESTAW HANTLI ZE STOJAKIEM

Każdy oferowany przez nas zestaw hantli posiada specjalny stojak, który umożliwia ich wygodne przechowywanie. W zależności od potrzeb, nabyć można komplet liczący większą lub mniejszą liczbę obciążników. Zestaw hantli ze stojakiem pozwala na wykonywanie wielu efektywnych treningów. Różnorodność dostępnych obciążeń sprawia, że trening z ich użyciem realizować może osoba na każdym poziomie zaawansowania. Z pomocą hantli wykonywać można m.in. wyciskanie na ramiona, przysiady, wiosłowanie, uginanie ramion na biceps, unoszenie w pochyleniu czy martwy ciąg. Nawet nieduży zestaw stanowi doskonałe rozwiązanie dla początkujących, ponieważ pozwala na stopniowo zwiększanie poziomu trudności poprzez dobieranie cięższych hantli. Stojak umożliwia łatwe i szybkie odłożenie hantli po zakończeniu ćwiczeń, dzięki niemu nawet większa ilość hantli zawsze będzie uporządkowana i nie będzie zajmować zbyt dużo miejsca na siłowni.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na sprzęt do gimnastyki oraz siatki osłonowe i kotary grodzące.