Hantle kettlebell

ORYGINALNE HANTLE KETTLEBELL ŻELIWNE DO CODZIENNYCH TRENINGÓW

Oryginalne hantle Kettlebell żeliwne są doskonałym wyborem dla tych osób, które chcą urozmaicić swój trening i poprawić swoją sylwetkę. Systematyczne ćwiczenia przy użyciu hantli angażują niemal wszystkie partie ciała, dzięki czemu można znacząco poprawić swoją wytrzymałość i zadbać o odpowiednią koordynację ruchową.

CZYM CHARAKTERYZUJĄ SIĘ OBCIĄŻENIA KETTLEBELL?

Hantle Kettlebell od tradycyjnych modeli wyróżniają się charakterystycznym uchwytem. Nie można zapominać także o przesuniętym środku ciężkości, dzięki czemu ćwiczący może jeszcze skuteczniej popracować nad wzmocnieniem przedramienia. Ćwiczenia wymuszają ciągłe utrzymanie idealnego balansu, dzięki czemu można równomiernie pracować nad wszystkimi mięśniami. Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim to, aby wybrać odpowiedni ciężar hantli, dostosowany do swoich możliwości. Unikalny kształt hantli Kettlebell pozwala na wykonywanie wielu urozmaiconych ćwiczeń, bardzo często prezentowane hantle wykorzystywane są podczas treningu crossfit.

DLA KOGO?

Hantle Kettlebell żeliwne są doskonałym wyborem dla osób, które chcą wykonywać ćwiczenia wzmacniające górne partie ciała – doskonale wzmocnią mięśnie rąk, klatkę piersiową oraz brzuch. Hantle Kettlebell chętnie wykorzystywane są również przez panie do wykonywania przysiadów z obciążeniem – w tym przypadku stanowią doskonały trening dla mięśni nóg i pośladków.

KETTLEBELL CROSSFIT

Hantle Kettlebell przypadną do gustu także tym osobom, które do codziennego treningu siłowego, chcą dodać elementy aerobowe. Dzięki systematycznym ćwiczeniom można znacząco poprawić swoją formę fizyczną, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej jest poprawić wyniki w sportach wytrzymałościowych. Z tego względu są doskonałym rozwiązaniem dla osób trenujących crossfit.

Obciążenia Kettlebell są dobrym wyborem także dla tych osób, które nie mają zbyt dużo czasu i chcą skrócić do minimum czas jednostki treningowej.

JAKIE ZALETY MAJĄ ŻELIWNE HANTLE KETTLEBELL?

Żeliwne hantle mogą pochwalić się gładką wygodną rączką i gładkim wykończeniem, dzięki czemu nie ma żadnego większego problemu z utrzymaniem się magnezji. Żeliwne odważniki są bardzo wszechstronnymi produktami, które można używać nie tylko w domu, ale również w profesjonalnej siłowni. Kettlebell jest dostępny w wielu różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy jest w stanie wybrać dla siebie odpowiedni ciężar. Dla wielu osób olbrzymią zaletą kettlebell jest to, że zajmuje on stosunkowo niewiele miejsca, dlatego też po zakończeniu treningu, można go bez problemu schować w wybrane miejsce.

JAK ĆWICZYĆ?

Obciążenia Kettlebell można wykorzystać praktycznie na nieograniczoną liczbę sposobów, co jest oczywiście ich największym atutem. Najpopularniejszym ćwiczeniem jest obecnie swing. Mowa tutaj oczywiście o unoszeniu kettlebell oburącz przed siebie albo na huśtaniu nim pomiędzy nogami. Osoby, które chcą popracować nad tylnymi częściami ud i mięśniami pleców, powinny z kolei postawić na ćwiczenia swatch, czyli na unoszeniu obciążnika jedną ręką nad głowę. Oryginalny Kettlebell doskonale sprawdzi się także jako niezawodne obciążenie przy treningu funkcjonalnym /crossfit/. Systematyczne ćwiczenia poprawiają gibkość i pozytywnie wpływają na poprawę motoryki, dlatego też warto jak najszybciej wprowadzić je do swoich codziennych treningów. Kettlebell jest dobrym wyborem nie tylko dla osób początkujących, ale również dla osób, które są zaprzyjaźnione od dawna z treningiem funkcjonalnym.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na sprzęt do gimnastyki i wyposażenie dodatkowe.