Akcesoria treningowe

AKCESORIA TRENINGOWE DO CROSSFITU

Uprawianie sportu wymaga nieustannego doskonalenia własnych umiejętności. Regularne treningi warto uzupełnić ćwiczeniami z wykorzystaniem akcesoriów do crossfitu, które można znaleźć w naszym sklepie. Ze względu na swoją poręczność i mobilność, produkty te należą do wyjątkowo praktycznych elementów wyposażenia. Oferowane przez nas akcesoria treningowe pozwalają na wykonywanie treningów różnego typu.

AKCESORIA TRENINGOWE – TAŚMY I GUMY

Do najciekawszych akcesoriów dostępnych w naszym sklepie dedykowanych treningom typu Crossfit należą gumy do ćwiczeń, które charakteryzują się wysoką elastycznością i z powodzeniem wytrzymują średnie obciążenie. Produkt ten wykorzystać można zarówno do ćwiczeń w domu, jak i na siłowni. Istnieje opcja połączenia kilku gum w jedną, co dodatkowo podnosi możliwości treningowe tego narzędzia. W naszej ofercie dostępne są także taśmy treningowe do ćwiczeń. Produkty te również mogą być łączone przy pomocy węzłów i cechują się sporą elastycznością. Taśmy treningowe multitrainer pozwalają na wykonywanie prostych i efektywnych ćwiczeń, a ich regularne stosowanie skutecznie wzmacnia wszystkie grupy mięśniowe. Obecność uchwytów gumowych na końcach taśm zapewnia pożądane właściwości antypoślizgowe, co w połączeniu z łatwym i szybkim mocowaniem gwarantuje wygodne użytkowanie. Narzędzie to jest wyjątkowo proste w obsłudze, posiada szeroki zakres regulacji długości i odznacza się kompaktowymi wymiarami.

AKCESORIA CROSSFIT – PASY TRENINGOWE, PIERŚCIENIE GIMNASTYCZNE

W naszej ofercie dostępne są również inne akcesoria Crossfit, takie jak chociażby specjalne pasy treningowe. Przyrząd ten przeznaczony jest do ćwiczeń z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, można je wykonywać z dużą liczbą powtórzeń. Oferowane w naszym sklepie pasy posiadają trwałe metalowe klamry, pozwalające na swobodne dostosowanie długości pasów do wzrostu osoby ćwiczącej. Ich uchwyty na nogi i ręce pokryte zostały miękką pianką, a w wyposażeniu znajduje się pas do zawieszania oraz worek do przenoszenia zestawu. W naszym sklepie znaleźć można także drewniane pierścienie gimnastyczne, które posiadają łatwo regulowane ramiączka. Produkt ten polecany jest zwłaszcza do wzmacniania barków, ramion oraz brzucha. Pierścienie powstają z wysokiej jakości drewna brzozowego i zapewniają możliwość łatwej regulacji. Narzędzie to zamocować i stosować można w warunkach zewnętrznych, np. podczas indywidualnego treningu na dworze.

CROSSFIT AKCESORIA TRENINGOWE – LINY

Jednym z ciekawszych akcesoriów treningowych dostępnych w naszym sklepie są także liny Crossfit, przeznaczone do ćwiczeń realizowanych wewnątrz i na zewnątrz. Narzędzie to wykonane zostało techniką plecenia, a nie tłoczenia. Liny do ćwiczeń dostępne w naszym sklepie idealnie nadają się do wzmacniania górnej i środkowej części ciała. Z powodzeniem sprawdzają się również do ćwiczeń balansujących czy treningu Core. Zastosowanie wysokiej klasy poliestru i polifenylenu zapewnia długą żywotność tego produktu, który wyróżnia się również obecnością solidnych i długich uchwytów. Kompletując zestaw wyposażenia sportowego, warto zwrócić uwagę na przeznaczone do ćwiczeń typu Crossfit akcesoria treningowe wysokiej jakości.

Wymienione akcesoria treningowe pozwolą na uzupełnienie treningu funkcjonalnego, można je przymocować do klatek i rigów, co ułatwi wykonywanie różnorodnych ćwiczeń.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na wyposażenie szatni oraz szafy i regały magazynowe.