• Kategorie
  • Tennis & Country Club Giebułtów 2018

0

Zadzwoń i zapytaj: +48 12 649 14 83

Dostawa i montaż wyposażenia kortów tenisowych, w tym:

- profesjonalnych zestawów przenośnych do tenisa

- siatki osłonowe do tenisa,

- siatki rozdzielające korty tenisowe,

- blendy tenisowe

Wyposażenie Tennis Country Club (Giebułtów)


Tennis Country Club to nowoczesny obiekt sportowo-rekreacyjny zlokalizowany w Giebułtowie. Przedsiębiorstwo Sport Transfer dostarczyło profesjonalny sprzęt do tenisa, a także pozostałe niezbędne akcesoria. Tenis ziemny to dyscyplina, która wymaga specjalistycznego wyposażenia. Ważne jest, aby było ono trwałe oraz funkcjonalne. Dostarczony sprzęt spełnia rygorystyczne normy oraz standardy, dzięki czemu przetrwa w idealnym stanie przez długi czas. Nawet intensywne użytkowanie nie wpłynie negatywnie na stan wyposażenia, co jest szczególnie istotne w przypadku klubów sportowych. 


Kompleksowe wyposażenie kortów tenisowych

Wyposażenie kortu tenisowego w Tennis Country Club obejmowało m.in. solidne słupki do tenisa, mocną siatkę do tenisa, czy też praktyczne linie do tenisa. Obiekt został przystosowany do graczy w różnym wieku. Gwarantuje nie tylko optymalną ilość przestrzeni, ale również bezpieczną nawierzchnię. Wszystko po to, aby użytkowanie korsu tenisowego było wyłącznie przyjemnością.

Sprzęt dostarczony przez Sport Transfer posiada niezbędne certyfikaty, co jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości. Materiały użyte do produkcji elementów cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Są wyjątkowo trwale, co przekłada się na wyższą żywotność obiektu. Częste użytkowanie kortu tenisowego nie stanowi żadnego zagrożenia dla stanu kortu tenisowego. Jest to więc najlepsza z możliwych inwestycji - obiekt będzie utrzymany w świetnym stanie przez długie lata, a więc częstotliwość prac konserwacyjnych zmniejszy się. 


Estetyczne wykończenie sprzętu

Dostarczony sprzęt jest nie tylko wytrzymały, ale również atrakcyjny pod względem wizualnym. Został on wykończony z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Bezpośrednio przekłada się to na aranżację całego obiektu, który prezentuje się niezwykle profesjonalnie. Warto dodać że starannie wykończenie wyposażenia przekłada się również na bezpieczeństwo użytkowania. Zamocowane elementy nie posiadają ostrych krawędzi, czy też wystających śrub.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Produkty podobne