• Kategorie
  • Parametry
  • Stanowiska sędziowskie do siatkówki

Sortuj według
Wybierz

Stanowiska sędziowskie - zadbaj o odpowiedni poziom sędziowania

Nie ma siatkówki bez sędziowania na odpowiednim poziomie. Zapewnienie sędziemu możliwie jak najlepszych warunków obserwacji i kontroli przebiegu meczu, jest priorytetem, który dostrzegliśmy również i my. I właśnie dlatego w naszej ofercie znalazły się standardowe i profesjonalne stanowiska sędziowskie do siatkówki. 

 

Stal, czy aluminium?

Oferujemy Państwu profesjonalnie wykonane stanowisko sędziowskie do siatkówki. W naszej ofercie można znaleźć zarówno rozwiązania wykonane z aluminium, jak również konstrukcje stalowe. Te pierwsze sprawdzą się zwłaszcza w przypadku standardowych zawodów, gdy pojawia się potrzeba szybkiego przeniesienia i zamontowania wybranego stanowiska w określonym miejscu. Z kolei konstrukcje stalowe o zwiększonej wytrzymałości, doskonale sprawdzą się zwłaszcza podczas zawodów profesjonalnych. Niezależnie jednak od wybranego wariantu, zapewniamy Państwa, że cały nasz asortyment spełnia wszystkie wymagania krajowych federacji.

 

Łatwość przenoszenia i montażu

Nasze stanowiska dla sędziów są zaprojektowane w ten sposób, by zapewnić jak najwięcej komfortu zarówno sędziemu, jak i osobom postronnym. Ich lekka, wytrzymała konstrukcja nie zasłania istotnych przestrzeni boiska, co jest bardzo ważne zarówno dla samego sędziego, jak również dla kibiców i graczy. Wspomniany minimalizm konstrukcyjny ułatwia również komunikację w obrębie boiska, zapobiegając w ten sposób nieporozumieniom i utrudnieniom w grze. To jednak nie wszystko. Niezależnie od wariantu wykonania, nasze przeznaczone dla sędziów akcesoria do siatkówki charakteryzują się lekkością, dzięki czemu ich transport w obrębie boiska jest bardzo prosty.

 

Niezawodność konstrukcji

Elementy wchodzące w skład dostępnych w naszej ofercie stanowisk, są w pełni niezawodne. Nie ulegają one stopniowemu uszkodzeniu, co miałoby miejsce w przypadku wielu rozwiązań oferowanych przez naszą konkurencję. Wszystkie elementy konstrukcyjne stanowiska są malowane z wykorzystaniem metody proszkowej, dzięki czemu ich struktura jest dodatkowo chroniona przed nieprzyjaznymi oddziaływaniami zewnętrznymi. Trzeba nadmienić, że ich wielokrotnie złożenie i rozłożenie nie wpływa negatywnie na jakość poszczególnych połączeń. Całość została tak zaprojektowana, by zapewnić sędziemu stabilne podparcie podczas meczu. 

 

Ergonomia i pomysłowość

Dostępne w naszej ofercie stanowisko sędziowskie do siatkówki, charakteryzuje się bardzo dużą ergonomią, wynikającą przede wszystkim z oryginalnego i pomysłowego podejścia do jego zaprojektowania. Istotnym atutem jest możliwość regulacji jego wysokości, co niewątpliwie przedkłada się na lepszą jakość sędziowania. Nie bez znaczenia jest też wprowadzenie specjalnej, antypoślizgowej taśmy, za pomocą której zabezpieczamy schodki prowadzące na szczyt stanowiska.

 

Podsumowanie

Nasze stanowiska sędziowskie, podobnie zresztą jak i pozostały sprzęt do siatkówki, charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania co do naszego asortymentu, zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.