• Kategorie
  • Parametry
  • Słupki do siatkówki plażowej

Siatkówka plażowa to doskonały pomysł na urozmaicenie letniego urlopu. Do gry w nią niezbędne są jednak określone akcesoria.

Zestaw do siatkówki plażowej powinien składać się z siatki i słupków. Proponujemy Państwo wysokiej jakości siatkę do plażówki, która wykonana jest z solidnego i odpornego materiału. Siatka do siatkówki plażowej, którą znajdą Państwo w naszym sklepie, nie ulega zniszczeniu nie tylko pod wpływem uderzenia piłką, ale również nie wpływają na nią negatywnie warunki atmosferyczne. Oferujemy siatkę do siatkówki plażowej, która doskonale znosi nawet palące słońce i silny deszcz.

Słupki do siatkówki plażowej, które znalazły się w naszej ofercie, to również produkty wysokiej jakości. Pozwalają na umieszczenie siatki na odpowiedniej wysokości oraz właściwe jej naciągnięcie. Dzięki temu gra jest jeszcze większą przyjemnością.

Wyposażenie słupków w możliwość regulacji wysokości sprawia, że można je dostosować do wzrostu graczy. Dzięki temu w siatkówkę plażową mogą grać nawet dzieci.

Sortuj według
Wybierz