• Kategorie
  • Parametry
  • Słupki do siatkówki plażowej

Sortuj według
Wybierz

Słupki do siatkówki plażowej - kupuj tanio i bezpiecznie

Siatkówka plażowa to prawdziwa przyjemność. I nie chodzi tu wyłącznie o miło spędzony czas na świeżym powietrzu, ale też o rozwój własnego ciała i zdolności psychoruchowych. Oferujemy Państwu szeroką gamę słupków do gry w siatkówkę plażową, dzięki którym poczują się Państwo jak prawdziwi profesjonaliści.

 

Wytrzymałość i sprężystość

Oferujemy słupki do siatkówki plażowej, których konstrukcja oparta jest na wysokiej klasy aluminiowych profilach. Dzięki nim, montaż słupków jest bardzo prosty, podobnie zresztą jak ich transport. Odpowiednia konstrukcja połączeń, umożliwia łatwe przenoszenie przeciążeń, powstałych np. na skutek uderzenia piłki. Dzięki elastycznej konstrukcji, obciążenia te są w pełni kompensowane, co oczywiście przedkłada się na trwałość oferowanych przez nas rozwiązań. To jednak nie wszystko. Zastosowanie aluminium i dodatkowych elementów osłonowych, pozwala na skuteczne zabezpieczenie słupka przed warunkami zewnętrznymi, to jest wilgocią i wysoką temperaturą.

 

Nowoczesna konstrukcja

Dostępne w naszej ofercie słupki do siatki, posiadają ultranowoczesny system naciągu mocowań. Dzięki niemu, możliwe jest ustawienie siatki na określonej wysokości, która będzie w ten sposób dopasowana do potrzeb graczy. To jednak nie wszystko. Dzięki nowatorskiemu systemowi naciągu, użytkownik będzie mógł sam go wyregulować. W ten sposób siatka do siatkówki plażowej uzyska odpowiednią sprężystość i nie będzie przeszkadzać w trakcie gry. Oczywiście wszystkie powyższe mechanizmy są odpowiednio zabezpieczone przed warunkami zewnętrznymi, co w dużym stopniu wpływa na ich trwałość i wytrzymałość.

 

Stabilizacja i bezpieczeństwo

Nasze słupki do siatkówki plażowej wykonane są w oparciu o najlepsze i bezawaryjne mechanizmy. Przykładowo, zastosowanie klasycznych mimośrodów umożliwiło nie tylko efektowny naciąg siatki, ale też pozwoliło na jej ustabilizowanie w określonym położeniu. Dzięki temu, nawet szybko lecąca piłka, nie osłabi naciągu samej siatki. Wszystkie elementy składowe tego mechanizmu (a zwłaszcza element mimośrodowy) są w odpowiedni sposób zabezpieczone przed korozją i nie ulegną zniszczeniu nawet po wielu latach od momentu zakupu.

 

Normy i wymagania

Oferowane przez nas słupki do siatki, spełniają wszystkie wymagania narzucone wobec sprzętu z najwyższej, profesjonalnej półki. W ten sposób możemy Państwa zapewnić, że dostarczane przez nas rozwiązania posiadają wszystkie certyfikaty, narzucone przez polskie organizacje sportowe. Oznacza to również, że powyższy sprzęt może być wykorzystywany również podczas profesjonalnych rozgrywek sportowych organizowanych w ramach większych turniejów. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania co do produktów znajdujących się w naszej ofercie, chętnie odpowiemy na nie. 

 

Podsumowanie

Nasze słupki do siatkówki plażowej posiadają wszystkie cechy profesjonalnego sprzętu sportowego. Charakteryzują się one dużą wytrzymałością, ergonomią i przede wszystkim bezpieczeństwem użytkowania. Jeśli więc poszukują Państwo profesjonalnych słupków (i nie tylko), koniecznie zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę internetową.