• Kategorie
  • Parametry
  • Słupki do siatkówki

Sortuj według
Wybierz

Słupki do siatkówki - jakość wykonania i bezpieczeństwo

Trwałe i wytrzymałe słupki do siatkówki, to niezbędny element każdego boiska. Zapewniają one stabilne umocowanie siatki, ułatwiając jednocześnie grę i sędziowanie. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie profesjonalne rozwiązania, wykonane z najtrwalszych i wytrzymałych materiałów.

 

Prostota i wytrzymałość słupków do siatkówki

Oferowane przez nas słupki do siatkówki, to gwarancja jakości. Ich konstrukcja opiera się na profilach aluminiowych lub stalowych, dzięki czemu można łatwo je w miarę łatwo składać i przenosić z miejsca w miejsce. Dzięki wysokiej klasy mocowaniom instalacja słupków nie jest trudna. Zastosowanie w nich łączenia, doskonale sprawdzają się zarówno w warunkach silnych oddziaływań fizycznych, jak i podczas niekorzystnych zjawisk atmosferycznych. Poszczególne elementy łączeniowe implementują się w prosty sposób, co przedkłada się na ich niezawodność i ergonomię.

 

Na zewnątrz czy do hali? Jakie słupki do siatkówki wybrać.

Zaletą naszych produktów jest ich uniwersalność, dzięki której można je wykorzystać zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Lżejsze konstrukcje słupków, oparte na profilach aluminiowych, znacznie lepiej sprawdzą się poza halą, gdzie wymaga się mobilności i lekkości konstrukcji. Słupki do siatki o bardziej masywnej konstrukcji, wykonane z profili stalowych, znacznie lepiej sprawdzą się z kolei na halach, gdzie konieczne jest zaimplementowanie trwalszych i bardziej wytrzymałych rozwiązań.

 

Wytrzymałe mocowanie

Kolejnym atutem naszej siatki do siatkówki, jest możliwość stabilnego i trwałego zamocowania siatki. Profesjonalne słupki umożliwiają jej zamontowanie nawet w czterech różnych punktach, co przedkłada się na jej stabilne umocowanie. Co więcej, taki sposób montażu sprawia, że siatka do siatkówki jest równomiernie naciągnięta, dzięki czemu mecze można rozgrywać w sposób komfortowy dla zawodników i sędziów. Ważnym atutem naszych mocowań jest maksymalna odporność na warunki zewnętrzne. Tym samym, doskonale sprawdzają się one zarówno w otoczeniu o silnym zawilgoceniu, jak i w pomieszczeniach zamkniętych.

 

Normy i wymagania

Ważną zaletą naszych słupków do siatkówki, jest spełnienie wszystkich założeń związanych z wymogami polskich i światowych federacji siatkarskich. Odpowiednia konfiguracja techniczna słupka umożliwia jego wykorzystanie zarówno podczas imprez amatorskich, jak i bardziej profesjonalnych spotkań i to na szczeblu międzynarodowym. Należy dodać, że nasz asortyment spełnia te wszystkie założenia, zarówno pod kątem technicznym, jak i materiałowym. Co więcej, zgodność ta jest potwierdzona w ramach udostępnianej naszym Klientom dokumentacji technicznej i załączonych certyfikatów.

Podsumowując, nasze słupki do siatki to nie tylko efektowny wygląd, ale przede wszystkim duża wytrzymałość i gwarancja bezpieczeństwa graczy.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania co do prezentowanej przez nas oferty, koniecznie prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, zadawane zarówno drogą telefoniczną, jak i mailową.