• Kategorie
  • Parametry
  • Piłkochwyty do bramki

Sortuj według
Wybierz

Piłkochwyty

Piłkochwyty to niezawodne łapacze piłek, które powinny znaleźć się w każdym obiekcie sportowym. Ciężko wyobrazić sobie halę do gry w piłkę bez tego elementu. Zwiększa on komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania obiektu. To dzięki niemu piłka zatrzymuje się na siatce, co niweluje ryzyko obijania ścian. Ponadto nie zatrzyma się ona również w elementach konstrukcyjnych. Tego rodzaju siatki stosowane są także podczas zabezpieczania trybun. Nawet, jeśli piłka zostanie wystrzelona z dużą siłą to piłkochwyt skutecznie ją zatrzyma.

 

Wytrzymałe i estetycznie wykończone piłkochwyty

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie piłkochwyty do bramki, które zostały wykonane z solidnych materiałów. Są to certyfikowane tworzywa, które przetrwają nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Jest to znakomita propozycja dla osób, które na pierwszym miejscu stawiają jakość i żywotność produktu. Taka siatka ochronna pozostanie w nienaruszonym stanie przez długie lata. Dodatkowym plusem jest fakt, że jest ona precyzyjnie wykończona. Prezentuje się ona atrakcyjnie pod względem wizualnym, tak więc będzie stanowić estetyczne wykończenie każdej hali sportowe.

Wytrzymałe piłkochwyty będą idealnym rozwiązaniem zarówno w przypadku profesjonalnych, jak i amatorskich obiektów sportowych. Ich zaletą jest nie tylko ponadprzeciętna trwałość, ale również korzystna cena zakupu. Są ro produkty, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Doskonale sprawdzą się w przypadku ochrony bramek do piki ręcznej, czy też piłki nożnej. Przetrwają nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Nie przedzierają się pod wpływem silnego uderzenia, co jest podstawą zachowania bezpieczeństwa. Dzięki piłkochwytom obiekt sportowy stanie się o wiele wygodniejszy w codziennej eksploatacji. Zwiększają one swobodę osób rozgrywających mecze. Nie trzeba obawiać się, że piłka odbije się od ściany, czy też innego elementu boisk, a następnie z dużą siłą wystrzeli w stronę boiska. Siatka łagodzi uderzenie, a tym samym zatrzymuje piłkę.

 

Szeroki wybór piłkochwytów na bramkę

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment był zróżnicowany i przystosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających osób. Szeroki wybór piłkochwytów sprawia, że bez trudu można dobrać odpowiedni element. Posiadamy siatki zgodne z wymiarami większości standardowych bramek. Rozmiar piłkochwytu elastycznie dopasowywany jest do potrzeb. Podczas wyboru produktu warto zwrócić uwagę na grubość splotu, a także krawędź oczka. Im mniejsze oczka, tym bardziej sprężysta siatka. Piłka skutecznie jest zatrzymywana, jednak nie jest ona opleciona materiałem. O wiele sprawniej wyjmiemy więc piłkę z piłkochwytu. Takie siatki zabezpieczające stosowane są podczas wielu oficjalnych wydarzeń sportowych np. Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej. Są to produkty o jakości premium.

Wybierając piłkochwyty dobrze jest również zwrócić uwagę na ich maksymalne obciążenie. Im jest ono większe, tym trwalsza jest siatka. Ponadto warto dopasować kolor do aranżacji obiektu, tak aby uzyskać spójną całość.