• Kategorie
  • Parametry
  • Reklama na siatkach do siatkówki plażowej

Sortuj według
Wybierz

Reklamy na siatce do siatkówki

Jeśli chcesz zainwestować w reklamę, która nie będzie musiała być opłacana co miesiąc, warto zainteresować się siatkami do siatkówki. Coraz bardziej popularna w Polsce dyscyplina, jaką jest siatkówka, to doskonały pomysł na zareklamowanie swoich usług czy produktów. 

Siatkówkę oglądają w Polsce wszyscy: kobiety, mężczyźni, starsi i młodsi. Rośnie też liczba klubów, w których na poziomie rekreacyjnym lub sportowym można uprawiać ten sport. Pomaga w tym niewątpliwie nieustające pasmo sukcesów naszej reprezentacji, która jest światowym liderem od lat. Swoje robią też klubu z coraz mocniejszej ligi, regularnie bijące się o najwyższe laury w Lidze Mistrzów. Nie ma innego sportu zespołowego, w którym Polska odnosi tak duże sukcesy i to nie tylko na przestrzeni ostatnich lat.

Nic zatem dziwnego, że siatkówka kojarzy się bardzo pozytywnie. Na poziomie związków sportowych też udało się uniknąć afer, nie było nigdy podejrzeń korupcyjnych i tym podobnych historii.

 

Reklama na meczach siatkówki

Reklamodawcy muszą wydawać ogromne pieniądze na to, by pokazać się na meczach siatkówki, bo często są one transmitowane w telewizji, a mecze przyciągają przed telewizory liczoną w milionach widownię.

Rozwiązaniem może być reklama na siatkach do siatkówki. Takie siatki można przekazać klubom za darmo, a podczas zbliżeń widoczna będzie nazwa firmy lub produktu, jaki ma być wypromowany. Na taśmie siatki można wykonać dowolny nadruk. Zarówno na górnej, jak i dolnej taśmie.

 

Reklama na plażach

Jeszcze lepszy pomysł to siatka do siatkówki plażowej z umieszczoną reklamą. To idealne miejsce do reklamy produktów, które mają kojarzyć się z latem. Rozwieszane w wielu miastach i plażowych miejscowościach Polski siatki są nośnikiem, który jest uniwersalny i świetnie oddziałuje na zbiorową wyobraźnię. 

W takich miejscach mnóstwo ludzi robi zdjęcia, nagrywa filmy, które potem pokazywane są wśród znajomych i po prostu odwiedza boiska czy kibicuje znajomym. Oni wszyscy zobaczą, że wisi siatka do siatkówki z reklamą firmy, która może być sponsorem dzielnicowego czy miejskiego klubu. Pozytywny odbiór marki jest w takim przypadku gwarantowany.

Wystarczy opracować projekt i zlecić jego wykonanie, a potem znaleźć miejsce, gdzie prezentowana będzie siatka. To zdecydowanie tańsze rozwiązanie niż na przykład inwestowanie w bilboardy czy inne nośniki, które de facto są abonamentowe i jeśli chcemy, by kampania reklamowa nie była incydentem, musimy regularnie je opłacać. 

W przypadku siatki jest inaczej. Dopóki się nie zniszczy, reklama będzie widoczna. Pamiętajmy jednak, że musi być estetyczna, więc warto regularnie sprawdzać jej stan, by po pewnym czasie intensywnego użytkowania nie okazało się, że jej wygląd pozostawia wiele do życzenia. To sygnał, że warto wykupić nową siatkę z reklamą, co będzie też okazją do organizacji eventu, podczas którego nowy sprzęt można uroczyście przekazać klubowi, stowarzyszeniu czy instytucji, którą można w ten sposób wspomóc w zamian za ekspozycję siatki z naszym logo.