• Kategorie
  • Regał na piłki przejezdny

Symbol: 19 022
0

Zadzwoń i zapytaj: +48 12 649 14 83

Regał na piłki przejezdny

Przejezdny regał na piłki jest niezwykle przydatnym urządzeniem pozwalającym w prosty i bardzo wygodny sposób uporządkować, przechowywać i transportować jednocześnie różnej wielkości piłki. W zależności od potrzeby można go regulować oraz dostosowywać do pożądanej szerokości piłek. 

 

Znajdujący się w naszej ofercie stojak na piłki ma następujące wymiary:

- długość - L=140 cm,

- wysokość - H=140 cm, 

- szerokość - W=40 cm.

 

Stojak nie zajmuje więc dużo miejsca, a umożliwia w sposób niezwykle komfortowy składować różnego typu piłki. Dodatkowo wyposażony jest w 4 wytrzymałe obrotowe kółka ułatwiające transport piłek w dowolne miejsce. 

 

Ponadto oferowany przez nas przejezdny regał na piłki jest wykonany z rurek stalowych, które zostały pomalowane metodą proszkową na kolor niebieski. Posiada więc wytrzymałą i zarazem lekką konstrukcję, co sprawia, że jego transport nie wymaga użycia dużej siły, w związku z czym jest łatwy i bardzo wygodny. 

 

Przejezdny regał na piłki ułatwi utrzymanie porządku w magazynie sprzętu sportowego czy na sali gimnastycznej lub treningowej, zwiększając bezpieczeństwo oraz komfort podczas prowadzonych zajęć. Znajdzie więc zastosowanie na przykład w szkołach albo klubach sportowych. Ułatwi również prezentację towaru w sklepie sportowym. Dzięki kółkom stojak można w prosty sposób dowolnie przemieszczać, a dzięki regulacji szerokości dostosowywać do aktualnych potrzeb. W związku z czym będzie idealnym narzędziem do transportu piłek na zajęcia, treningi czy turnieje.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Produkty podobne