• Kategorie
  • Parametry
  • Piłkochwyty na boiska szkolne

W całej Polsce wciąż bardzo popularne są boiska piłkarskie – na miejskich osiedlach i w wioskach coraz więcej dzieci i młodzieży spędza aktywnie czas. Gra w piłkę nożną to wspaniała zabawa, uczy zdrowej rywalizacji i dba o prawidłowy refleks. Wiele osób decyduje się na kontynuację podwórkowej przygody: gra w profesjonalnej drużynie to krok do zostania zawodowym piłkarzem i występu na wielkim stadionie!

By gra w piłkę była przyjemna i generowała sportowe emocje, należy zadbać o bezpieczeństwo młodych piłkarzy oraz ich kibiców. Bez względu na to, czy mamy do czynienia ze szkolnym boiskiem, czy też większym stadionem sportowym, trzeba zapewnić odpowiednie zabezpieczenie ich terenu. W tym przypadku doskonale sprawdzają się piłkochwyty Sport Transfer – pełnią funkcję ochronną przed wypadnięciem piłki poza murawę oraz osłaniają znajdującą się na trybunach publiczność. Dzięki nim piłka szybko i sprawnie wraca na boisko, a gra może toczyć się bez niepotrzebnych przerw.

Dzięki piłkochwytom Sport Transfer każda szkoła ma możliwość zapewnienia swoim uczniom jak najlepszych warunków do uprawiania sportów. Dopasowujemy się do wymiarów danego boiska w taki sposób, by piłkochwyt gwarantował maksimum ochrony w trakcie gry. Dobieramy optymalną wysokość i szerokość siatki, by projekt w jak najlepszy sposób chronił widzów na trybunach. Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem piłkochwytu: projektujemy go, produkujemy i montujemy na terenie szkół w całej Polsce.

Jakie piłkochwyty sprawdzają się najlepiej w warunkach szkolnych?

Najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla boisk do piłki nożnej jest siatka o oczkach 10 x 10 cm; jej grubość powinna wynosić od 2 do 5 mm. W przypadku dyscyplin, w których piłki są mniejsze, siatka powinna mieć oczka o wymiarach 4,5 x 4,5 cm i grubość 3 mm. Wykonanie z polipropylenu gwarantuje trwałość i odporność na niekorzystne czynniki atmosferyczne. Dzięki piłkochwytom Sport Transfer gra na murawie jest bezpieczna, a młodzi piłkarze mogą bez przeszkód rozwijać swoje sportowe pasje!

Sortuj według
Wybierz