• Kategorie
  • Parametry
  • Piłkochwyty na boiska sportowe

Boisko sportowe to miejsce, które dostarczać ma przyjemności z uprawiania sportu i zapewniać bezpieczeństwo. Możliwe jest to tylko wtedy, kiedy znajduje się na nim odpowiednia infrastruktura. Zaliczają się do niej piłkowchwyty.

Oferowane przez nas piłkochwyty to obowiązkowe elementy wyposażenia każdego boiska, które ma być bezpieczne nie tylko dla samych jego bywalców, ale również tych, którzy przechodzą lub przejeżdżają w jego pobliżu. Dzięki obecności piłkochwytów piłki używane przez obecnych na boisku ludzi nie wydostają się poza jego teren.

Proponujemy piłkochwyty najwyższej jakości. Wykonane są z aluminiowych profili, które dodatkowo zostały wzmocnione. Do dyspozycji naszych klientów pozostają piłkochwyty o różnej wysokości. Pozwala to na dostosowanie piłkochwytów do wieku i możliwości osób korzystających z boiska. Wszystkie piłkochwyty znajdujące się w naszej ofercie posiadają Certyfikat DIN EN ISO. Solidne mocowanie zapewnia stabilność piłkochwytów i uniemożliwia ich przewrócenie się.

Sortuj według
Wybierz