• Kategorie
  • Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej Kraków 2018

0

Zadzwoń i zapytaj: +48 12 649 14 83

Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej Kraków 2018

 

Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej Kraków 2018 to niezwykle ekscytujące cztery dni  (29 sierpnia - 2 września), które dla wielu zawodników było wielką szansą na sukces. Miejscem zawodów był obiekt KS Wanda, który mieści się przy ul. Bulwarowej. Zacięta rywalizacja z pewnością była prawdziwą gratką dla tych, którzy uwielbiają ten sport.

Miło nam poinformować że boisko sportowe do siatkówki plażowej zostało wyposażone przez firmę Sport Transer. Zadbaliśmy między innymi o profesjonalne słupki do siatkówki plażowejprofesjonalne osłony na słupkistanowiska sędziowskieosłony na stanowiska sędziowskiesiatki do siatkówki plażowej z nadrukiemlinie do wyznaczania pola gry.

Zwycięzcy turnieju finałowego mężczyzn

Zwycięzcami turnieju finałowego okazali się Piotr Kantor i Bartosz Łosiak. Pokonali oni parę zawodników Michał Bryl-Grzegorz Fijałek. Trzecie miejsce należało do Macieja Rudola oraz Kacpra Kujawiaka. Siatkówka plażowa jest dyscypliną dość nieprzewidywalną. Do końca nie było pewności, kto zdobędzie zaszczytne pierwsze miejsce. Dopiero w ostatnim secie wszystko stało się jasne. Wcześniejsze rozgrywki były dość wyrównane. 

Ciekawym jest, że dla duetu Kantor-Łosiak jest to już drugie zwycięstwo na Mistrzostwach Polski. Oczywiście medalami zostali wyróżnieni również trenerzy, którzy przyczynili się do objęcia zwycięskich miejsc. Dodatkowo Piotr Kantor został uhonorowany statuetką dla Najbardziej Wartościowego Zawodnika turnieju (MVP). Nagrodę wręczył Komisarz Zawodów Bogusław Kawiak.

 

Mistrzynie turnieju finałowego kobiet 

 

Tegoroczne Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej okazały się szczęśliwe dla Kingi Kołosińskiej oraz Katarzyny Kociołek. To właśnie one wywalczyły złoty medal. Srebrnym medalem został uhonorowany duet Kinga Legieta-Aleksandra Wachowicz. Brązowy medal trafił do Jagody Gruszczyńskiej oraz Aleksandry Gromadowskiej. Pokonały one Magdalenę Rapacz-Matras oraz Sandrę Szychowską.

Warto wiedzieć, że Kinga Kołosińska jest siedmiokrotną złotą medalistką. Na krakowskich mistrzostwach wywalczyła ten tytuł już trzy razy. Dla Katarzyny Kociołek było to pierwsze zwycięstwo. Tak, jak co roku medalami zostali również wyróżnieni trenerzy zwycięskich par. 

Komisarz Zawodów Bogusław Kawiak przyznał statuetkę Najbardziej Wartościowej Zawodniczki turnieju (MVP) Kindze Kołosińskiej. Wszystkie rozgrywki trzymały kibiców w napięciu. Wydarzeniem tym żyje ogromna ilość wiernych fanów siatkówki plażowej. Duże zamieszenie spowodował duet Rapacz-Matras oraz Szychowska. Pomimo tego, że nie udało im się zdobyć miejsca w pierwszej trójce, to ich technika gry była naprawdę imponująca. Zostały docenione nie tylko przez dopingujących kibiców, ale również inne zawodniczki.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Produkty podobne