• Kategorie
  • Parametry
  • Kule, dyski, oszczepy

Sortuj według
Wybierz

Niezawodne akcesoria do treningu lekkoatletycznego

Wszelkie zawody lekkoatletyczne cieszą się zawsze ogromną popularnością w naszym kraju. Z pewnością wynika to z tego, że Polacy świetnie sobie na nich radzą i przywożą mnóstwo medali. Złote i srebrne trofea z największych europejskich i światowych imprez sportowych, to najlepszy dowód na to, że w Polsce rzut kulą czy oszczepem mają się naprawdę dobrze. Aby ta dobra passa trwała, należy organizować dzieciom i młodzieży specjalne zajęcia, podczas których będą mogli trenować z najlepszym sprzętem sportowym.

 

Najlepsze kule treningowe

Rzut kulą to z pewnością jedna z bardziej emocjonujących dyscyplin sportowych. Tutaj liczy się siła oraz precyzja, które muszą być rozwijane na wiele różnych sposobów. To zatem dyscyplina perfekcyjna dla osób wytrwałych, które mają również odpowiednie predyspozycje związane z budową ciała. Kulami rzucają zarówno mężczyźni, jak też kobiety. Do trenowania tego sportu nie trzeba żadnej wyszukanej infrastruktury, potrzebne są jedynie dobre kule treningowe. Oferujemy profesjonalne kula treningowe, które są wypełniane w odpowiedni sposób za pomocą śrutu ołowianego i aluminiowego. Z zewnątrz kule są malowane lakierem proszkowym. Tego typu wyposażenie sal i klubów sportowych to element trwały, tak naprawdę do wykorzystania przez wiele lat. Z pewnością kolejne pokolenia młodych sportowców będą mogły ćwiczyć rzut kulą, korzystając z naszego doskonałego sprzętu.

 

Doskonałe oszczepy treningowe

Rzut oszczepem to kolejna dyscyplina,  która wymaga zwinności i precyzji oraz bardzo silnych ramion. To dyscyplina pojawiająca się od tak dawna na wszelkich imprezach sportowych, mając a tak naprawdę swoją historię już w olimpiadach organizowanych w starożytnym Rzymie. Doskonałej jakości oszczepy treningowe, dedykowane są dla szkół. Posiadają gumowy grot, oraz trzon z hartowanego duraluminium. Będą świetnym wyposażeniem każdej szkoły, w której stawia się na trenowanie takich dyscyplin jak właśnie rzut oszczepem. Bezpieczne w użytkowaniu, łatwe w obsłudze i lekkie,  pozwalają ćwiczyć precyzję ruchów i rzutu u młodych sportowców. Praca na tego typu dobrej jakości sprzęcie od najmłodszych lat, pozwala na zdobywanie dobrych nawyków sportowych. To właśnie dzięki temu na późniejszych etapach treningów nie trzeba korygować utrwalonych błędów. 

 

Dyski wyczynowe

Ostatnio kategoria polecanych produktów to dyski, które wykonane są z wysokiej jakości miękkiego tworzywa. Fluorescencyjny i świetnie widoczny z daleka kolor, pozwalają na łatwe odnalezienie dysku na sali treningowej lub w terenie. Z tym dyskiem można bowiem ćwiczyć zarówno w zadaszonych halach jak też na świeżym powietrzu. Są bezpieczne w użyciu i bardzo trwałe. Nadają się idealnie do wyposażenia obiektów sportowych dedykowanych dla ludzi młodych, a także do szkół. Rzut dyskiem to jedna z tych dyscyplin, która ma najdłuższą i najbogatszą historię w dziedzinie sportu. Trening rzutu dyskiem wymaga precyzji i poświęceń, daje jednak ogromną satysfakcję dla każdego, kto zaangażuje się w nie z pełną pasją.