• Kategorie
  • Parametry
  • Skok wzwyż

Skok wzwyż to jedna z bardziej emocjonujących konkurencji na każdych zawodach lekkoatletycznych. Aby jednak zawody takie można było bezpiecznie rozegrać, niezbędne jest odpowiednie wyposażenie. Proponujemy wyposażenie sal gimnastycznych pod kątem właśnie skoków wzwyż.

Nasza oferta obejmuje między innymi materace komorowe, kołderki na materace, poprzeczki treningowe oraz wyczynowe, stojaki oraz ramy metalowe do montażu belki. Wszystkie elementy wyposażenia, które znaleźć można w naszej ofercie, cechują się najwyższą jakością. Każdy sprzęt działa niezawodnie, zapewniając sportowcom bezpieczeństwo i umożliwiając rozegranie pasjonujących zawodów. Akcesoria treningowe pozwalają z kolei na przygotowanie zawodników do startu, pozwalając im na ćwiczenie kolejnych umiejętności oraz pokonywanie własnych barier i słabości.

Oferowane przez nas wyposażenie sal gimnastycznych to szeroki wybór produktów, które dostępne są w nadzwyczaj przystępnych cenach. Są trwałe, solidne, estetyczne i w pełni bezpieczne.

Sortuj według
Wybierz