• Kategorie
  • Hala Tenisowa Toruń 2018

0

Zadzwoń i zapytaj: +48 12 649 14 83

Dostawa i montaż wyposażenie hali tenisowej z trzema kortami do gry. Wyposażenie obejmowało:

- profesjonalne słupki do tenisa ziemnego,

- stanowiska sędziowskie do tenisa ziemnego

- siatki do tenisa ziemnego,

- siatki osłonowe na hal,

- siatki rozdzielające korty tenisowe,

- siatki osłonowe na sufit.

 

Wyposażenie Hali Sportowej w Toruniu

 

Przedsiębiorstwo Sport Transfer wyposażyło Halę Sportową w Toruniu w profesjonalny sprzęt do tenisa ziemnego. Priorytetem było stworzenie obiektu bezpiecznego oraz funkcjonalnego. Właśnie dlatego tak ważne było to, aby sprzęt sportowy spełniał wszystkie aktualnie obowiązujące normy. Tenis ziemny przyciąga ogromną ilość miłośników tej dyscypliny. To nie tylko sport, ale również wspaniała rozrywka. Hala Sportowa w Toruniu to obiekt często i intensywnie uczęszczany. Z oczywistych względów wyposażenie musi być wytrzymałe, a także żywotne. Jego wysoka jakość przekłada się na żywotność całego obiektu. Firma Sport Transfer zadbała o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Ten nowoczesny obiekt sportowy spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

 

Wytrzymałe wyposażenie kortu tenisowego

Przedsiębiorstwo Sport Transfer kompleksowo wyposażyło obiekt w wysokiej klasy sprzęt. Dostarczone słupki do tenisa ziemnego wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością. Są one wykonane z solidnych materiałów, dzięki czemu przetrwają w nienaruszonym stanie długie lata. Dzięki perfekcyjnemu wykończeniu nie trzeba obawiać się ostro zakończonych krawędzi, czy też innych niebezpiecznych elementów. Siatki do tenisa są elastyczne, a jednocześnie odporne na uszkodzenia mechaniczne. Podobnie jest w przypadku siatek osłonowych, czy też rozdzielających korty. Ich rozłożenie oraz złożenie jest niezwykle proste i szybkie, co przekłada się na wzrost komfortu użytkowania obiektu. Na uwagę zasługują również stanowiska sędziowskie, które są stabilne i wygodne w eksploatacji. 

 

Solidne wyposażenie kortu w korzystnej cenie

Sport Transfer posiada w swojej ofercie profesjonalne wyposażenie kortów tenisowych w korzystnych cenach. Jest to najlepsza inwestycja ze wszystkich możliwych. Hala Sportowa w Toruniu zaaranżowana za pomocą sprzętu renomowanych marek jest obiektem idealnie przystosowanym do potrzeb użytkowników. Dużą zaletą jest również fachowa aranżacja miejsca - prezentuje się ono atrakcyjnie pod względem wizualnym.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Produkty podobne