• Kategorie
  • Parametry
  • Elementy montażowe

Sortuj według
Wybierz

Elementy montażowe do siatkówki plażowej

Siatka plażowa jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w okresie wakacyjnym wśród osób spędzających urlop nad morzem czy też jeziorem. Wiele ośrodków turystycznych, leżących nad wodą, zapewnia już swoim mieszkańcom i turystom przygotowane boiska do gry w siatkówkę plażową. Jeśli jednak mamy ochotę na ten rodzaj rozrywki, a infrastruktura miejsca, w którym przebywamy nie jest na to przygotowana, wówczas warto samemu oto zadbać. O czym zatem warto pamiętać, samodzielnie przygotowując boisko do gry w siatkówkę plażową?

 

Siatka plażowa a elementy montażowe 

Boisko do plażówki jest nieco mniejsze od zwykłej siatkówki i liczy 16 x 8 m, zamiast 18 x 9 m. Jednak samo boisko do gry w siatkówkę plażową nie wystarczy. Potrzebna jest do tego przede wszystkim bardzo dobra siatka oraz szereg akcesoriów, przy pomocy których można stworzyć idealny zestaw do ulubionej gry. Bardzo ważne są również elementy montażowe do siatkówki plażowej, bez których w zasadzie nie da się odpowiednio i funkcjonalnie zamontować siatki oraz stworzyć optymalnych warunków do gry. 

 

Elementy montażowe siatki do siatkówki plażowej

Mocowanie siatki do siatkówki może sprawić pewne trudności, zwłaszcza osobom, które robią to po raz pierwszy. Dlatego tak ważne jest, aby wybierać elementy montażowe wysokiej jakości, które nie ulegną zniszczeniu już na etapie ich montowania (co niestety zdarza się przy produktach słabej jakości) oraz na samym początku użytkowania sprzętu. Ważne jest również to, aby instalowanie ich nie sprawiało większego kłopotu, zwłaszcza osobom niedoświadczonym.  Nic tak nie potrawie zepsuć dobrej zabawy jak wadliwy, psujący się sprzęt. Dlatego kompletując zestaw do siatki plażowej, w tym elementy montażowe, wybierajmy tylko produkty wysokiej jakości. 

 

Elementy montażowe najwyżej jakości 

W naszej hurtowni sportowej, wśród wielu produktów przeznaczonych do skompletowania zestawów do gry w plażówkę, znajdą Państwo również elementy montażowe siatki do siatkówki. To właśnie one odpowiadają za stabilne przymocowanie siatki do podłoża, podobnie zresztą jak słupki do siatkówki. 

Wśród proponowanych przez nas elementów montażowych mają Państwo do wyboru różnego rodzaju tuleje, a także elementy zabezpieczające je. Wszystkie nasze tuleje (cynkowane ogniowo - wykonane z profili stalowych oraz aluminiowe – wykonane z profili aluminiowych) sprzedawane są wraz z krzyżakiem do mocowania słupków w piasku. Posiadają ograniczniki w dolnej części, które pozycjonują słupki na odpowiedniej wysokości. Występują w komplecie z impregnowanymi belkami z drewna sosnowego, a przy tym charakteryzują się łatwym montażem oraz demontażem w piasku. Do zabezpieczenia tulei posiadamy bardzo dobre dekle gumowe oraz aluminiowe. 

Wszystkie oferowane przez nas elementy montażowe charakteryzują się wysoką jakością wykonania – posiadają wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, jak również działanie czynników atmosferycznych. Mają nie tylko estetyczny wygląd, ale przede wszystkim są wytrzymałe i stabilne, zapewniając tym samym komfortowe warunku podczas rozgrywania meczów. 

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.