• Kategorie
  • Parametry
  • Elementy montażowe

Boiska na świeżym powietrzu bardzo chętnie wybierane są jako miejsca rozmaitych rozgrywek. Organizuje się na nich zawody zarówno dla młodszych, jak i dla starszych. Spotkać można na nich i kobiety, i mężczyzn. Niezależnie jednak od tego, kto ma w danym czasie na boisku się znaleźć, istotne jest zapewnienie na nim odpowiedniej infrastruktury.

W tym miejscu zgromadziliśmy akcesoria sportowe takie, jak bramy wjazdowe, karabińczyki ocynkowane i teflonowane do mocowania siatek ochronnych, profile aluminiowe o różnych wymiarach, tuleje mocujące słupy aluminiowe, wsporniki piłkochwytów oraz zastrzały stabilizujące słupy zewnętrzne. Wymienione elementy pozwolą zapewnić na boisku bezpieczeństwo nie tylko sportowcom, ale także wszystkim tym, którzy znaleźli się na trybunach.

Oferowane przez nas akcesoria sportowe cechują się najwyższą jakością wykonania. Są niezawodne, dzięki czemu nie należy się obawiać, że w najważniejszym momencie coś pójdzie nie tak. Doskonale znoszą również warunki atmosferyczne zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne.

Sortuj według
Wybierz