• Kategorie
  • Parametry
  • Bramki z certyfikatem IHF, EHF

image

 

Bramki z certyfikatem IHF, EHF

Grasz zawodowo w piłkę ręczną i szukasz profesjonalnej bramki posiadającej certyfikat renomowanych organizacji takich jak IHF oraz EHF? A może jesteś odpowiedzialny za organizację meczów na najwyższym, światowym poziomie? Świetnie trafiłeś! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Znajdziesz w niej bramki do piłki ręcznej z certyfikatem IHF oraz EHF, które spełniają najbardziej wyśrubowane standardy, jakie są stawiane przed organizatorami profesjonalnych meczów piłki ręcznej.

 

IHF i EHF – najwyższa jakość potwierdzona certyfikatem

Certyfikaty IHF (ang. International Handball Federation) oraz EHF (ang. European Handball Federation) oznaczają, że oferowane przez nas bramki, spełniając najwyższe europejskie i światowe standardy wykonania, zostały zaakceptowane przez obie federacje piłki ręcznej. Uzyskanie takich certyfikatów wiąże się z koniecznością spełnienia szeregu restrykcyjnych wymogów, w tym także koniecznością zapewnienia zgodności ich wykonania z aktualnie obowiązującymi przepisami tej dziedziny sportu. Mając również na uwadze bezpieczeństwo zawodników rozgrywających mecz, uzyskanie certyfikatów EFH oraz IFH wiąże się z koniecznością zapewnienia najwyższych standardów w zakresie norm bezpieczeństwa. Co ważne, certyfikat IHF oraz EHF nadawany jest nie tylko bramkom przeznaczonych do halowych rozgrywek piłki ręcznej, lecz także brakom używanym do organizacji plażowej piłki ręcznej. Oba rodzaje bramek znajdują się w ofercie naszego sklepu. Do zalet oferowanych przez nas bramek spełniających wymagania IHF oraz EHF należy również łatwość ich montażu, demontażu oraz ewentualnego magazynowania i transportu.

 

Certyfikowane bramki do piłki ręcznej charakteryzują się niezwykle solidnym wykonaniem, które jest zagwarantowane użyciem materiałów, cechujących się wysoką wytrzymałością i odpornością na czynniki zewnętrzne. Każdy element wchodzący w skład certyfikowanej bramki do piłki ręcznej jest poddawany osobnej analizie jakościowej i technologicznej. Istotny jest również fakt, że siatki takich bramek wykonywane są najczęściej z użyciem elastycznej linki przyczyniającej się nie tylko do zwiększenia jej wytrzymałości, lecz także – dzięki wewnętrznej technice jej montowania – do zagwarantowania bezpieczeństwa bramkarza. Ponadto, każda z bramek posiada wzmocnioną konstrukcję zapewniającą stabilność jej ułożenia, eliminując tym samym ryzyka związane z nieprawidłowym ustawieniem bramki. 

 

Dlaczego warto zdecydować się na bramki z certyfikatem IHF oraz EHF?

Nie da się ukryć, że w sporcie liczy się precyzja – nie tylko precyzja gry, lecz także precyzja wykonania elementów składających się na całość rozgrywek. Bramki z certyfikatem IHF oraz EHF znajdujące się w ofercie naszego sklepu to bramki realizujące najwyższe standardy profesji, jaką jest piłka ręczna. Decydując się na ich zakup, nie tylko stawiasz na gwarancję jakości wykonania i zgodności z wytycznymi światowych organizacji, lecz także zapewniasz bezpieczeństwo i komfort gry, a w konsekwencji niezapomniane i pełne emocji spotkania na światowym poziomie.

Sortuj według
Wybierz