• Kategorie
  • Parametry
  • Bramki do piłki nożnej

Sortuj według
Wybierz

Bramki do piłki nożnej 

Trudno wyobrazić sobie mecz lub trening piłkarski bez dostępu do odpowiedniej bramki. Potencjał futbolowy ćwiczyć można zarówno na profesjonalnym stadionie czy boisku, jak i zamkniętej hali lub sali gimnastycznej. Szeroki asortyment omawianych modeli pozwala na wybór bramki optymalnie przystosowanej do wymagań użytkowników. Znajdują się pośród nich nie tylko konstrukcje przeznaczone do treningu profesjonalnego, ale również modele zminiaturyzowane, dedykowane zastosowaniom młodzieżowym i półamatorskim.

 

Zróżnicowane rozmiary konstrukcji bramek

Każda bramka do gry w piłkę nożną powinna być dostosowana zarówno do kategorii rozgrywek, jak i wieku zawodników. Prezentowane konstrukcje sprawdzą się nie tylko na podczas profesjonalnych rozgrywek, ale również przy okazji spotkań drużyn młodzików. W ofercie znaleźć można modele dedykowane klubom piłkarskim oraz szkołom.

Profesjonalna bramka do gry w piłkę nożną ma 2,44 m wysokości oraz 7,32 m szerokości - modele o tych gabarytach stawiane są na boiskach pełnowymiarowych, gdzie rozgrywać można zgodne z obowiązującymi wytycznymi rozgrywki klubowe oraz spotkania towarzyskie. Warianty o mniejszych parametrach przeznaczone są natomiast do zastosowań nieprofesjonalnych, w tym treningów młodzieżowych oraz rozgrywek mini piłki nożnej. 

 

Przenośne i stacjonarne bramki do piłki nożnej

Zarówno większe, jak i mniejsze bramki do piłki nożnej da się optymalnie dostosować do ilości dostępnej przestrzeni. Na szczególną uwagę zasługuje sprzęt składany i przenośny, który z powodzeniem znajduje zastosowanie w różnych warunkach plenerowych oraz wewnętrznych. Bramki piłkarskie należące do tej kategorii dysponują specjalnymi łukami, które pozwalają na wygodne składowanie oraz przeprowadzenie natychmiastowego montażu. W ofercie znajdują się także bardziej tradycyjne bramki piłkarskie stacjonarne - modele te znajdują zastosowanie przede wszystkim na obszarze obiektów otwartych. Dzięki obecności specjalnie wzmocnionych winkli, stabilność konstrukcji jest dodatkowo zwiększona. Montaż bramki stacjonarnej również nie należy do szczególnie skomplikowanych, głównie za sprawą dołączonych tulei  i haczyków teflonowych, ułatwiających zawieszenie siatki. 

 

Bramki piłkarskie - Trwałe materiały i solidne wykonanie

W prezentowanej ofercie znajdują się wyłącznie bramki piłkarskie wykonane ze stabilnych oraz trwałych materiałów. Wśród dostępnych modeli na szczególne wyróżnienie zasługują konstrukcję o dodatkowo wzmacnianych, aluminiowych profilach. Poszczególne modele wyróżniają się solidnością oraz odpowiednią estetyką wykonania. Dowodem ich wytrzymałości mogą być liczne atesty, dające również pewność sprawnego i bezproblemowego montażu. Z trwałych materiałów wykonane są także siatki na bramki do piłki nożnej. Cechuje je wysoka odporność na ścieranie, rozdzieranie oraz inne uszkodzenia mechaniczne, niezwykle często spotykane podczas intensywnej eksploatacji treningowej. Poszczególne modele wyposażone zostały również w elementy dodatkowe, zapewniające odpowiednio trwałe mocowanie bramki do podłoża. Nasza oferta obejmuje również Piłkochwyty mocowane za bramki, a także pełne wyposażenie boisk i hal sportowych.