• Kategorie
  • Bramki do piłki nożnej 3,00 x 1,55m - ŻAK

Symbol: 15 016/ŻAK
0

Zadzwoń i zapytaj: +48 12 649 14 83

Żak dla piłkarskich żaków

Odpowiednie warunki treningowe umożliwiają najmłodszym adeptom piłki nożnej efektywne rozwijanie swoich umiejętności. Jednym z ważnych elementów jest stosowanie wyposażenia dostosowanego do wieku i umiejętności graczy. Odpowiedzią na taką potrzebę są bramki do piłki nożnej Żak.

 

Żaki na boisku

Oferowana bramka piłkarska posiada wymiary 3,00 x 1,55 x 0,60/0,80 m (szerokość x wysokość x głębokość – góra/dół). Zgodnie z rekomendacjami zawartymi w "Unifikacji organizacji współzawodnictwa i szkolenia dzieci i młodzieży w piłce nożnej" została zatwierdzona przez PZPN do treningów i rozgrywek organizowanych w kategorii Żak, a więc dla dzieci w wieku 8–9 lat (U8, U9).

 

Konstrukcja bramki i jej zalety

Bramka do piłki nożnej Żak zbudowana jest ze wzmocnionego aluminiowego profilu o przekroju kwadratowym i wymiarach 80 x 80 mm. Składane łuki umożliwiają prosty montaż i demontaż. Bramka jest mocowana do podłoża, dzięki czemu konstrukcja zyskuje stabilność i nie przemieszcza się w wyniku np. uderzenia lub silnego wiatru.

Siatka mocowana jest do bramki w dolnej części łuków oraz na poprzeczce dolnej. Montaż odbywa się za pomocą wykonanych z polipropylenu haczyków PP. Stanowią one część wyposażenia bramki piłkarskiej.

 

Grać można wszędzie

Bramki do piłki nożnej Żak mogą być wykorzystywane zarówno na otwartych boiskach sportowych, jak i tych w halach zamkniętych. Dzięki lekkiej konstrukcji, łatwemu montażowi i możliwości transportu są one wygodnym i praktycznym wyposażeniem drużyny piłkarskiej.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Produkty podobne