• Kategorie
  • Bramki Do Mini Piłki Nożnej /1,50 X 1,00m/ - Black Design

Symbol: 15 016/BLACK
0

Zadzwoń i zapytaj: +48 12 649 14 83

Bramki do Mini Piłki Nożnej

Solidna bramka do piłki nożnej, która doskonale sprawdzi się nie tylko w ogrodzie, ale też w zamkniętych pomieszczeniach. Dzięki swym wymiarom (1 na 1,5 metra) doskonale posłuży nie tylko do rekreacyjnego grania z dziećmi, ale też profesjonalnych treningów.

Te bramki piłkarskie wykonane są z profili aluminiowych, co zapewnia ich trwałość. Są przy tym lekkie, więc bez problemu można je transportować czy przenosić w inne miejsce. Stabilność gwarantuje dwupunktowe mocowanie do podłoża. Mocowana jest także siatka. 

 

Dla kogo są takie bramki do piłki nożnej? 

Zastosowań może być bardzo wiele. Chętnie kupują je na przykład osoby, które we własnym ogrodzie chcą ustawić mini-boisko. Dobrze sprawdzają się podczas rywalizacji zarówno dzieci, jak i dorosłych. Nie trzeba przy tym przeprowadzać  wielkich prac budowlanych, a bramki stawia się praktycznie od razu po zakupie. Ich wzmocniona konstrukcja sprawia, że przetrwają naprawdę długo bez jakichkolwiek napraw i ingerencji.

 

Bramki do treningów

Takie bramki piłkarskie sprawdzają się także podczas profesjonalnych treningów - zarówno seniorskich drużyn, jak i szkolenia najmłodszych adeptów piłki nożnej. Pozwalają na treningi na małych powierzchniach, a także ćwiczenie celności strzałów oraz wiele innych aranżacji zajęć. To doskonała pomoc dla trenerów i zawodników, którzy chcą poprawić dokładność. Dzięki grze na małe bramki piłkarze uczą się także boiskowego sprytu, który przy coraz mniejszych różnicach w umiejętnościach, bywa wręcz kluczowy podczas spotkań o punkty.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Produkty podobne