• Kategorie
  • Parametry
  • Boisko do mini piłki nożnej

Sortuj według
Wybierz

Boisko do mini piłki nożnej

W Polsce nie trudno znaleźć wielu miłośników piłki nożnej, którzy kiedy tylko mają okazję, kopią piłkę po boisku i próbują strzelić do bramki. Nie zawsze jednak dysponuje się odpowiednio dużą przestrzenią, a przede wszystkim miejscem przystosowanym do rozgrywania meczy. Przeprowadzanie treningów czy organizowanie rozgrywek nawet w miejscach do tego nie przeznaczonych jest teraz możliwe dzięki boisku do mini piłki nożnej. 

 

Mini piłka

Mini piłka nożna może kojarzyć się przede wszystkim z rozgrywkami dla dzieci, jednak z takiego rodzaju boiska bardzo często korzysta też młodzież. Niewielkie wymiary okazują się bowiem jego dużą zaletą, z którą wiąże się nie tylko lekkość konstrukcji i łatwy montaż, ale przede wszystkim możliwość stworzenia przestrzeni do gry praktycznie bez ograniczeń. 

 

Mecze w każdym miejscu

Boisko do mini piłki nożnej to sposób na stworzenie bezpiecznej, zamkniętej przestrzeni w dowolnym miejscu. Największą zaletą takiego rozwiązania jest lekka konstrukcja, która pozwala na sprawne przenoszenie elementów z miejsca na miejsce oraz wygodny montaż i demontaż boiska. Sprawia to, że rozgrywki piłkarskie można organizować nie tylko w szkołach, ale także na wszelkiego rodzaju wydarzeniach sportowych czy festynach. Wystarczy wygospodarować przestrzeń 150 metrów kwadratowych, czyli naprawdę niewiele w porównaniu do tradycyjnych boisk do piłki nożnej. 

 

Profesjonalne boisko na mniejszej przestrzeni

Choć boisko ma wymiary 10 x 15 metrów, jest w stanie zapewnić przestrzeń do rozgrywania rozgrywek piłkarskich na odpowiednim poziomie. Wszystko dzięki wysokiej jakości wykonania. Na boisko do piłki nożnej składa się przede wszystkim stalowa konstrukcja, czyli słupy nośne, bandy i obciążenie mobilne pozwalające na ustabilizowanie całej konstrukcji. Ponadto boisko wyposażone jest w dwie brami mocowane do słupków oraz w furtkę pozwalającą wejść do środka. Całość uzupełnia siatka rozpięta na słupkach, która sprawia, że piłka nie wydostanie się poza boisko. Dzięki temu mecze mogą być rozgrywane praktycznie wszędzie i to nawet, gdy publiczność znajduje się tuż obok. Siatka gwarantuje komfort i bezpieczeństwo zarówno grającym, jak i osobom przyglądającym się zmaganiom piłkarzy.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Oferowane przez nas boisko do mini piłki nożnej to odpowiednia propozycja dla osób, które chcą stworzyć profesjonalną przestrzeń do gry na niewielkiej powierzchni, a jednocześnie mieć pewność, że mecze będą przebiegały w komfortowych warunkach. Stawiamy na wysoką jakość, wiedząc, jak istotne znaczenie ma ona nie tylko pod względem zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa, ale także stworzenia optymalnego standardu dla rozgrywek. Stabilna, wytrzymała konstrukcja, którą można łatwo montować i demontować w połączeniu z wysokiej jakości bramkami i pozostałymi elementami wyposażenia gwarantuje, że korzystając z naszego zestawu do mini piłki nożnej, można zapewnić graczom wszystko, czego potrzebują i sprawić, że mimo ograniczonej przestrzeni poczują się jak na profesjonalnym meczu piłkarskim.