• Kategorie
  • Parametry
  • Akcesoria

Tenis stołowy to dyscyplina sportowa, które cieszy się nie mniejszą popularnością niż tradycyjny tenis ziemny. Na całym świecie uprawiana jest zarówno przez dzieci, jak i osoby dorosłe. W tenisa stołowego grają i kobiety, i mężczyźni. Aby jednak gra była możliwa, niezbędny jest odpowiedni sprzęt.

Proponujemy akcesoria do tenisa stołowego. W ofercie posiadamy rakietki do tenisa stołowego , piłeczki oraz praktyczne zestawy, które składają się z rakietek i piłeczek.

Oferujemy rakietki, które gwarantują bardzo dobrą szybkość odbicia i rotację piłeczki. Taliowane rączki sprawiają, że rakietka idealnie leży w dłoni i nie wyślizguje się z niej w najmniej odpowiednim momencie. Proponujemy rakietki dla zawodników o różnym stopniu zaawansowania gry – zarówno rakietki do gry rekreacyjnej, jak i takie, po które sięgną osoby grające na najwyższym już poziomie.

Piłeczki, które znajdują się w naszej ofercie również przeznaczone są do gry o różnym stopniu zaawansowania. Każdy ma więc szansę wybrać takie, które maksymalnie odpowiadają jego indywidualnym możliwościom.

Sortuj według
Wybierz