- czas upływu kar /piłka ręczna/ lub wyniki w rozegranych setach w siatkówkę.
3200 X 1300 x 100 mm

* OPCJE WYPOSAŻENIA:
- linia tekstowa
- dodatkowe zegary 24 sekund
WSKAZYWANE PARAMETRY: - czas rzeczywisty na przemian z czasem gry z dokładnością do 0,1 sek. ustawiany w dowolnej konfiguracji - stan meczu w setach albo przewinienia drużyny w koszykówce - część meczu (set,połowa) - aktualny wynik meczu 0 - 199 - przewinienia indywidualne zawodników w koszykówce - sety, gemy w tenisie - sygnał dźwiękowy - wskaźniki: przerw na żądanie, zatrzymania czasu, zagrywki - czas upływu kar /piłka ręczna/ lub wyniki w rozegranych setach w siatkówkę. - czas dla trenera WYMIARY: 3200 X 1300 x 100 mm * OPCJE WYPOSAŻENIA: - linia tekstowa - dodatkowe zegary 24 sekund