SYGNAŁ DŹWIĘKOWY - ustawiany w dowolnej konfiguracji,

WIDOCZNOŚĆ TABLICY - do 60 metrów,

ZASILANIE: 230 V / 50 Hz,

CIĘŻAR: ok. 40 kg.
WYMIARY: 2200 x 1250 x 100 mm STEROWANIE: Sterowanie tablicy - przewodowe przy pomocy pulpitu sterowniczego. Funkcjonalny pulpit umożliwia podgląd wprowadzanych i wyświetlanych danych na wyświetlaczu LCD. WSKAZYWANE PARAMETRY: - czas rzeczywisty/czas gry - z dokładnością do 0,1 sek. ustawiany w dowolnej konfiguracji w zakresie 0-90 minut, - czas 24 sekund na dodatkowych tablicach, - wynik gry 0 - 199 pkt. - stan setów/przewinień 0-9, - numer części meczu 0-9, - wskaźnik przerw na żądanie, - wskaźnik zatrzymania czasu, - wskaźnik zagrywki, WIELKOŚĆ ZNAKÓW: - Tablica - od 125 mm i 220 mm, MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY: - wynik w rozegranych setach / czas upływu kar, - przewinienia indywidualne zawodników, SYGNAŁ DŹWIĘKOWY - ustawiany w dowolnej konfiguracji, WIDOCZNOŚĆ TABLICY - do 60 metrów, ZASILANIE: 230 V / 50 Hz, CIĘŻAR: ok. 40 kg.